Jak nie zmuszać się do picia wody ?

WODA Z ANANASEM 

1. Walka z zapaleniami
Bromelaina jest enzymem, który ma właściwości przeciwzapalne. Bromelaina pomaga organizmowi pozbyć się toksyn, zwalcza stan zapalny, który wpływa na wszystkie tkanki i narządy w organizmie. Regularne picie wody z ananasem może pomóc w leczeniu łagodnych form zapalenia stawów i sportowych urazów.

2. Pomoc w utracie wagi
Ze względu na włókna, które są zawarte w ananasie czujemy przedłużone uczucie sytości. Woda z ananasa wypita rano zabija apetyt na cukry i tłuszcze. Tiamina pomaga zwiększyć metabolizm organizmu, przekształcając węglowodany w energię.

3.Wypłukuje pasożyty
Wcześniej wspomniany enzym bromelaina niszczy pasożyty w naszym organizmie. Niektóre źródła twierdzą, że picie soku z ananasa przez 3 dni szybko zabiją robaki i tasiemce…. WIĘCEJ CZYTAJ TUTAJ!

WODA Z SOLĄ HIMALAJSKĄ

Wszystkie przepisy dopasowane do twojego zapotrzebowania kalorycznego ( odchudzanie, masa) znajdziesz w naszych dietach.

Zacznijmy od tego, że nie mamy tu na myśli soli kuchennej, która składa się z chlorku sodu tylko sól naturalną nieprzetworzoną np. himalajską, która zawiera aż 84 substancje mineralne, elektrolity i pierwiastki w szczególności takie jak: jod, magnez, cynk, żelazo i wapń, – czyli pięć pierwiastków, z których niedoborem często zmaga się nasza populacja.

Naukowcy twierdzą, że picie zawiesiny wody z solą przynosi wiele korzyści dla zdrowia. Zarówno woda jak i sól są niezbędne do życia jednak mieszanka tych dwóch składników daje nam produkt dużo lepiej wchłaniany przez organizm. Sprawia to fakt, że jony dodatnie w soli wiążą się z ujemnymi w cząsteczkach wody i odwrotnie….

Woda z solą himalajską – pij codziennie rano i zobacz jakie da ci korzyści dla zdrowia

WODA Z OGÓRKIEM I MIĘTĄ- DETOKS

Wypłucz szkodliwe toksyny z organizmu, zrzuć zbędne kilogramy i kontroluj apetyt z przepisami na pyszną i zdrową wodę. Poniższe przepisy z pewnością zadowolą Twoje podniebienie i przyniosą wiele benefitów dla zdrowia i ogólnego samopoczucia.

PRZEPISY!

WODA ALOESOWA

Wszystkie przepisy dopasowane do twojego zapotrzebowania kalorycznego ( odchudzanie, masa) znajdziesz w naszych dietach.

Aloes jest cudownym prozdrowotnym pożywieniem. Jest to jeden z najstarszych środków leczniczych i naturalnych antybiotyków w świecie. Stosowany w formie pożywienia  jest niesamowicie przyswajalny, łatwo się wchłania i wydala.

Aloes znany jest przede wszystkim z tego że: oczyszcza krew, zmniejsza stany zapalne, łagodzi bóle stawów, zapobiega kamicy nerkowej, obniża poziom homocysteiny, zapobiega grzybicy. Zwiększa też wytrzymałość fizyczną, jest korzystny dla zdrowia układu sercowo-naczyniowego i chroni organizm przed stresem oksydacyjnym.

Woda aloesowa – ulga dla wątroby i bólów stawów

WODA KOKOSOWA

[bsa_pro_ad_space id=4]

Nie każdy z Was zna pewnie jak szerokie zastosowanie i liczne korzyści posiada woda kokosowa.

Już na froncie wojennym w dawnych czasach wykorzystywana była, jako substytut osocza krwi. Poszkodowani w walkach otrzymywali wodę kokosową podczas straszliwych i przedłużających się walk.

Obecnie jest bardzo popularna i używana na całym świecie. Zatem wszyscy mamy szansę cieszyć się jej zaletami i walorami zdrowotnymi. Mimo, że w smaku nie jest najlepsza, to naprawdę wspaniały środek detoksykacyjny i zdrowotny na naszej planecie.

Korzyści płynące z picia wody kokosowej.

ZOBACZ KONIECZNIE:

Prawidłowe nawodnienie organizmu – sposób na lepsze zdrowie i szybsze spalanie tkanki tłuszczowej

Korzyści dla zdrowia i odchudzania płynące z picia soku z całej cytryny

SODA OCZYSZCZONA I JEJ KORZYŚCI DLA CIAŁA