Nie ma czegoś takiego jak zły cholesterol, złe to mogą być nawyki, które uszkadzają nasze tkanki a cholesterol transportuje niezbędne składniki do odbudowy „pękniętych tkanek”, przez to powstają złogi wapniowe . Wytyczne WHO, że tłuszcze nasycone mogą być spożywane maksymalnie na poziomie 10-15% dziennego zapotrzebowania kalorycznego jest to mit z lat 80.

Choroby układu krążenia powstają pierwotnie pod wpływem stanów zapalnych w arteriach, które w głównej mierze tworzone są pod wpływem kwasów tłuszczowych trans, Syrop glukozowo-fruktozowy, oleju, palmowego, toksyn z papierosów, konserwantów z przetworzonej żywności, smażeniem na olejach roślinnych i jedzeniu zbyt dużych ilości rafinowanych węglowodanów, na pewno nie jest to wina kwasów tłuszczowych nasyconych i cholesterolu z pożywienia.

Darmowy webinar już dzisiaj o 21:00

Wprowadzenie do zdrowych nawyków żywieniowych 

Będzie niespodzianka 
Darmowa rejestracja

NKT są niezbędne aby wbudować chociaż by kwasy tłuszczowe omeg-3 w naszą błonę komórkową i niwelować stany zapalne odpowiedzialne z problemy sercowa naczyniowe, cholesterol jest zapalnikiem produkcji praktycznie wszystkich hormonów płciowych, niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania naszego organizmu .

Codziennym rytuałem nie powinno być jedzenie przemysłowego pieczywa z przemysłową szynką. Bulletproof Coffee jest narzędziem dietetycznym a nie systemem odżywiania. Między innymi ma pomóc ci w utrzymaniu prawidłowego poziomu cukru we krwi, polepszyć tolerancję na insulinę a Kwasy tłuszczowe MCT mają odbudować twoje enterocyty w jelitach.

Jak użyteczny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

DARMOWY E-BOOK WPROWADZENIE DO ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

e-book jest darmowym wprowadzeniem do kolejnych edycji tej książki. Jeżeli chcesz ściągnąć aktualną wersję i być informowany o uaktualnieniach tej książki zostaw swojego maila.

POBIERZ EBOOKA