Prawdziwa i brutalna prawda jest taka, że większość ludzi, w chwili odczuwania jakieś dolegliwości zdrowotnej, natychmiast sięga po leki na receptę, bądź bez recepty. To nie zawsze jest dobre wyjście, ponieważ stosowanie leków na receptę i innych leków zawsze odbija się na zdrowiu. Czasem, zamiast środków farmaceutycznych, lepiej skorzystać z naturalnych alternatyw.  A najlepszą rzeczą w naturalnych alternatywach jest to, że zapewniają one takie same efekty(czasem nawet lepsze) bez żadnych skutków ubocznych. Na przykład: jeśli cierpisz na schorzenie typu osteochondroza (zapalenie chrząstek i kości) w odcinku szyjnym, która jest naprawdę bolesna i frustrująca, możesz leczyć ją domowymi środkami, zamiast sięgać bo łatwo dostępne leki bez recepty. Ten domowy środek jest bardzo prosty i łatwy do wykonania. Trzeba tylko postępować zgodnie z prostymi instrukcjami

(Jeżeli jest to stan zapalny przewlekły i żadne naturalne metody nie pomagają wtedy jest to dobry moment aby sięgnąć po NLP – niesteroidowe leki przeciw zapalne tak jak np. Ibuprofen  a najlepiej zgłosić się do lekarza rodzinnego )

Jak radzić sobie z bólami i stanami zapalnymi ? Najczęstsze zwyrodnienia w naszym ciele.

Wszystkie przepisy dopasowane do twojego zapotrzebowania kalorycznego ( odchudzanie, masa) znajdziesz w naszych dietach.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

___________________________________________

Potrzebne będą następujące składniki:

  • 10 łyżek soli wysokiej jakości
  • 20 łyżek nierafinowanej oliwy z oliwek lub oleju słonecznikowego

Wykonanie:

Oto, co trzeba zrobić: wystarczy wymieszać powyżej wymienione składniki w szklanym pojemniku. Dobrze uszczelnić pojemnik i pozostawić na 2 dni. Po upływie 2 dni, środek jest gotowy do użycia.

Jak go używać:

Oto, co trzeba zrobić: po prostu trzeba zastosować ten specyfik rano na miejsce schorzenia (zaraz po przebudzeniu) wcierając go w skórę. Uwaga: na początku kuracji czas wcierania powinien wynosić od 2 do 3 minut, a następnie należy stopniowo wydłużać czas. Eksperci medyczni mówią, że faza masowania nie powinna trwać dłużej niż 20 minut. Na koniec, specyfik należy zetrzeć wilgotnym ręcznikiem. I uważaj, jeśli zauważysz, że skóra jest lekko podrażniona (wtedy, aby złagodzić dyskomfort, możesz zastosować na zasypkę dla niemowląt). 

Każdy palec ma połączenie z 2 organami ciała. Japońska metoda leczenia.

Będziesz zaskoczony rezultatami. Już po 10 dniach, środek pobudza krążenie i regenerację tkanek. Można zauważyć wielkie zmiany w zaledwie 8 do 10 dni. Po tym prostym zabiegu Twoje bóle głowy zostaną zlikwidowane, ponieważ środek ten pozwala odzyskać prawidłowy przepływ krwi. 

Co więcej, Twoje ciało uwolni się od toksyn, a metabolizm osiągnie swój najwyższy szczyt. Po masażu można odczuć lekkie oszołomienie, ale warto. Najlepsze jest to, że ten domowy środek nie ma skutków ubocznych. Cóż, oznacza to, że jeśli cierpisz z powodu bólów głowy i innych problemów, o których mowa powyżej, to bardzo polecam to domowe lekarstwo. Będziesz zaskoczony rezultatami.

Jak to działa ?

Mechanizm działania polega na zwiększeniu ukrwienia danego punktu, poprzez systematyczny masaż . Pomaga to poprawić mikrokrążenie krwi, przepływ limfy oraz bardzo mocne otwarcie porów. (Pod warunkiem, że nie ma stanu ostrego i otwartych ran ) prawidłowa proporcja kwasów tłuszczowych omega-3 wnika w nasze tkanki, ma działanie przeciwzapalne a sól poprzez dostarczenie prawidłowej ilości jonów sodu i potasu poprawia krążenie i reakcję ATP w naszej tkance miękkie. To połączenie pomaga zneutralizować powstawanie cytokin prozapalnych.

W tym okresie musimy bardzo mocno zwrócić uwagę na prawidłowe nawadnianie organizmu i stosowanie diety bogato odżywczej pozbawionej konserwantów, kwasów tłuszczowych trans, oraz cukrów prostych i wszystkich produktów, które potencjalnie mogą nas alergizować.

 

Jak prawidłowo spać aby zlikwidować ból karku i krzyża? Sen, Rozciąganie, Trening vol.1

Co zrobić, gdy ból pleców atakuje

11 wspaniałych samodzielnych masaży. Sprawią, że poczujesz się niesamowicie!

100 wskazówek – Jak usunąć bóle pleców (WADEMEKUM)

Ładnie zarysowane mięśnie pleców, jeden z elementów symetrycznej sylwetki.