Czy istnieje uniwersalna dieta? Taka, na której każdy będzie zadowolony, najedzony i szczupły?

NIE, ponieważ potrzeby każdego człowieka są zróżnicowane. Innego żywienia będzie potrzebował górnik pracujący 12 godzin dziennie fizycznie i uczulony na gluten. Inaczej będzie się żywić modelka przed startem w konkursie Miss Polonia, a jeszcze inaczej osoba otyła, która ma kilkudziesięciokilogramową nadwagę. 

TAK, ponieważ po wyodrębnieniu skrajnych opcji pozostaje bardzo szeroka grupa osób, które są względnie zdrowe. Dla nich wdrożenie lekkiej diety o odpowiedniej kaloryczności będzie wystarczające zarówno przy pracy umysłowej, jak i niezbyt forsującej pracy fizycznej. Taką właśnie dietę stworzyłem, bazując na własnych doświadczeniach i kilkuletniej współpracy z ekspertami.

Jak się to zaczęło?

Swego czasu miałem problem z nadwagą i fatalnymi nawykami żywieniowymi. Gdy zafascynowałem się kulturystyką, moje ciało wyglądało spektakularnie, ale niestety cierpiało na tym moje samopoczucie. Wyniszczająca, monotonna dieta i katorżnicze ćwiczenia siłowe sprawiły, że moje wyniki badań spadały na łeb, na szyję. Wtedy powiedziałem sobie STOP i zacząłem interesować się żywo dietetyką oraz aktywnością fizyczną. Wtedy też zrozumiałem, że w drodze do zdrowia, szczupłej sylwetki i dobrego samopoczucia nie ma drogi na skróty!

Moje przygody z dietą uniwersalną

Po przeanalizowaniu wielu przypadków pacjentów, którzy do mnie trafiali, zaczęła mi się układać w głowie pewna statystyka, która dotyczyła ich problemów. W większości trafiali do mnie pacjenci zdrowi, których ewentualne niedomagania zdrowotne dało się łatwo naprostować, na przykład poprzez eliminację cukru, pewnych ryzykownych warzyw i owoców, czy przetworzonych produktów spożywczych. Wtedy zaczął mi kiełkować w głowie pomysł „jadłospisu uniwersalnego”. Tutaj możesz nabyć taki jadłospis 

Czy to w ogóle możliwe?

Nie było łatwo, ale udało się! Po kilku latach prób i błędów, oraz konsultacji z innymi specjalistami do spraw żywienia, udało mi się stworzyć mój autorski program. To 7-dniowe jadłospisy w kaloryczności od 1500 kcal do 2500 kcal.  

Jeżeli nie wiesz ile kalorii potrzebujesz skorzystaj z kalkulatora kalorii – na spalanie tłuszczu, na budowanie mięśni (wypełnij wszystkie dane i zobacz ile kalorii potrzebujesz ) kliknij tutaj 

Cechy charakterystyczne diety uniwersalnej

Razem z tym 7-dniowym jadłospisem o kaloryczności wybranej specjalnie dla Ciebie, otrzymujesz też gotowe porady dotyczące tego, jak obliczać kaloryczność dla siebie, jak oszacować gramaturę posiłków. Są to jadłospisy łatwe, zawierające moje ulubione posiłki – zdrowe, sycące, lekkie i smaczne. Mam ich sporo w swojej głowie, dlatego jadłospisy są zbilansowane i ciekawe – na pewno znajdziesz w nich coś dla siebie. I jest jeszcze jedna cecha – te jadłospisy są oparte na sezonowych, smacznych i łatwo dostępnych produktach. Żadne tam łzy nietoperza wyciskane o wschodzie słońca. Ma być uniwersalnie, i jest! Tutaj możesz nabyć taki jadłospis 

Dlaczego warto?

Poszukując tanich, sprawdzonych sposobów na schudnięcie, koniecznie musisz wypróbować moje jadłospisy uniwersalne. To również fajna propozycja dla osób, które po prostu chcą się lepiej, świadomiej odżywiać. Planuję też przedsprzedaż z naprawdę atrakcyjnymi cenami dla osób najbardziej zainteresowanych zdrowym odżywianiem! Ty nie musisz ryzykować własnym zdrowiem, by testować różne diety i różne warianty odżywiania. Ja już to zrobiłem – i rezultaty swoich eksperymentów przedstawiam Ci w uniwersalnym jadłospisie. Taki, który zaspokoi Twój głód, pozwoli utrzymać szczupłą sylwetkę i pozwoli poczuć się lekko, bez długiego i częstego stania przy kuchence. Czy gotowy plan odżywiania to nie jest to, czego właśnie potrzebujesz? Jeśli tak – to niebawem zdradzę Ci szczegóły mojego autorskiego programu! Tutaj możesz nabyć taki jadłospis 

Referencje:

Jolanta, 32 lata, pracownik punktu xero: poszukiwałam czegoś, co pozwoli mi nieco poprawić samopoczucie – i znalazłam! Na tej diecie czuję się lżej i mam więcej energii!

Maria, 55 lat, pielęgniarka: rzadko mam okazję pomyśleć o sobie i swoich potrzebach. Dzięki gotowym jadłospisom gotuję posiłki z jednodniowym wyprzedzeniem i mogę w pełni skupić się na swojej pracy, a do tego – chudnąć!

Ewelina, 22 lata, studentka: potrzebowałam diety, która pozwoli mi całkowicie zrezygnować z kuszących, ale niestety kalorycznych przekąsek i przetworzonych dań. Proste, smaczne posiłki nie nudzą mnie i sprawiają, że mam o wiele więcej energii niż kiedyś!

Zosia, 43 lata, nauczycielka: często zdarzało mi się cierpieć na różne dolegliwości spowodowanie niedoborami witamin. Nie miałam głowy do dbania o swoje odżywianie. Ta dieta uzupełnia wszelkie niedoborowe składniki i sprawia, że czuję się o wiele lepiej!

Marta, 30 lat, pracownik banku: dzięki tej diecie jestem lżejsza o 3 kg, i to oczywiście jeszcze nie koniec moich zmagań z nadwagą. W planie mam jeszcze co najmniej 7 kg!

Renata, 25 lat, mama dwójki dzieci: po ciążach moje ciało zmieniło się na niekorzyść. Dzięki diecie mobilizuję się do regularnego odżywiania i już zaczynam czuć pewną poprawę – czuję się silniejsza, lżejsza i nie brakuje mi energii!

Natalia, 38 lat, pracownik działu marketingu: przestałam podjadać między posiłkami i jem 5 niewielkich posiłków dziennie. Zaczynam już zauważać pierwsze efekty – przede wszystkim jestem w stanie opanować apetyt na przekąski!

Paweł, 41 lat, operator koparki: dzięki diecie nie jem już codziennie bułek z kiełbasą. Trochę schudłem z brzucha, a planuję schudnąć jeszcze więcej!

Norbert, 31 lat, przedstawiciel handlowy: dieta jest lekka, smaczna i kolorowa. Nie wymaga wielkich przygotować, a większość posiłków mogę wozić ze sobą w samochodzie i jeść w dowolnym czasie!

Marcin, 40 lat, grafik: jem codziennie posiłki z nowej diety i nie czuję się ani głodny, ani przejedzony. Wreszcie uregulował mi się system jedzenia posiłków i przez to czuję się spokojniejszy, zdrowszy i mam więcej energii. Tutaj możesz nabyć taki jadłospis