W pogoni za zgrabnym tyłkiem i płaskim brzuchem pewne osoby zapomniały, że [su_highlight background=”#f7e400″]można być szczupłym i mieć problemy zdrowotne, [/su_highlight] dokładnie działa to w druga stronę można mieć nadwagę (nie otyłość) a zdrowie i samopoczucie będzie idealne!

Wszystkie przepisy dopasowane do twojego zapotrzebowania kalorycznego ( odchudzanie, masa) znajdziesz w naszych dietach.

Podobny przykład jak powyżej, możesz[su_highlight background=”#f7e400″] czuć się beznadziejnie a morfologia będzie ok[/su_highlight] i co to oznacza, że jesteś zdrowa oczywiście, że nie. Alternatywnie[su_highlight background=”#f7e400″] morfologia delikatnie jest rozsypana a czujesz się rewelacyjnie,[/su_highlight] czy oznacza to, że jesteś chora ? no nie !

[su_icon_text icon=”http://motywatordietetyczny.pl/wp-content/uploads/2017/05/mass.jpg” icon_color=”#f90809″ icon_size=”57″] Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowych szkoleniach prosto na massengera kliknij w ten link : Włącz powiadomienia [/su_icon_text]

Morfologia jest tylko zarysem i ma specjaliście otworzyć horyzonty na twoje ciało. Naprawdę niewiele wiemy jeszcze na temat naszego ciała.

Pewne  jest, że odpowiednia higiena snu i dobre nawyki żywieniowe wydłużają życie, udowodniły to wieloletnie badania, które pomogły zrozumieć cykl około dobowy naszego ciała, tym samym przyniosły w poniedziałek  trzem naukowcom nagrodę Nobla z medycyny , 72-letni Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash 73 lata, Michael W. Young ma 68 lat.

 

Jedyne sensowne rozwiązanie to indywidualne  poznawanie  swojego ciała. Jeżeli nie masz czasu czytać zapraszam na dwa szkolenia, w którym nasi specjaliści otworzą ci oczy na najważniejsze zagadnienia związane z prawidłowymi nawykami żywieniowymi i środowiskowymi – Najlepszą obroną jest profilaktyka – tutaj są szkolenia