W pogoni za zgrabnym tyłkiem i płaskim brzuchem pewne osoby zapomniały, że  można być szczupłym i mieć problemy zdrowotne,   dokładnie działa to w druga stronę można mieć nadwagę (nie otyłość) a zdrowie i samopoczucie będzie idealne!

Podobny przykład jak powyżej, możesz  czuć się beznadziejnie a morfologia będzie ok  i co to oznacza, że jesteś zdrowa oczywiście, że nie. Alternatywnie  morfologia delikatnie jest rozsypana a czujesz się rewelacyjnie,  czy oznacza to, że jesteś chora ? no nie !

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowych szkoleniach prosto na massengera kliknij w ten link : Włącz powiadomienia 

Morfologia jest tylko zarysem i ma specjaliście otworzyć horyzonty na twoje ciało. Naprawdę niewiele wiemy jeszcze na temat naszego ciała.

Pewne  jest, że odpowiednia higiena snu i dobre nawyki żywieniowe wydłużają życie, udowodniły to wieloletnie badania, które pomogły zrozumieć cykl około dobowy naszego ciała, tym samym przyniosły w poniedziałek  trzem naukowcom nagrodę Nobla z medycyny , 72-letni Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash 73 lata, Michael W. Young ma 68 lat.

Z okazji 34 urodzin motywatora
Rusza
PROMOCJA Na kurs wideo "Wszystko na temat zdrowia i zdrowych nawyków żywieniowych"
Oszczędzasz 331 zł
400zł  67zł

-82.75%

Promocja trwa jeszcze
w 3 dni nauczę cię więcej na temat odżywiania i zdrowia niż przeciętna osoba uczy się w miesiąc we własnym zakresie.
Czytaj dalej

Dodatkowa tylko dzisiaj niepublikowany ebook “Atlas witamin” o wartości 19zł w prezencie.

 

Jedyne sensowne rozwiązanie to indywidualne  poznawanie  swojego ciała. Jeżeli nie masz czasu czytać zapraszam na dwa szkolenia, w którym nasi specjaliści otworzą ci oczy na najważniejsze zagadnienia związane z prawidłowymi nawykami żywieniowymi i środowiskowymi – Najlepszą obroną jest profilaktyka – tutaj są szkolenia 

DARMOWY E-BOOK WPROWADZENIE DO ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

e-book jest darmowym wprowadzeniem do kolejnych edycji tej książki. Jeżeli chcesz ściągnąć aktualną wersję i być informowany o uaktualnieniach tej książki zostaw swojego maila.

POBIERZ EBOOKA