W pogoni za zgrabnym tyłkiem i płaskim brzuchem pewne osoby zapomniały, że  można być szczupłym i mieć problemy zdrowotne,   dokładnie działa to w druga stronę można mieć nadwagę (nie otyłość) a zdrowie i samopoczucie będzie idealne!

Podobny przykład jak powyżej, możesz  czuć się beznadziejnie a morfologia będzie ok  i co to oznacza, że jesteś zdrowa oczywiście, że nie. Alternatywnie  morfologia delikatnie jest rozsypana a czujesz się rewelacyjnie,  czy oznacza to, że jesteś chora ? no nie !

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowych szkoleniach prosto na massengera kliknij w ten link : Włącz powiadomienia 

Potrzebujesz diety na odchudzanie ?

Po nocach słyszę te głosy „Damian a jesz jajka na śniadanie, Damian a czy stosujesz pieczywo, nabiał, pizzę, paluszki ….. Damian jak się odżywiasz?” Postanowiłem spisać wszystkie moje ulubione posiłki i stworzyć gotowe jadłospisy
Sprawdź szczegóły 

Morfologia jest tylko zarysem i ma specjaliście otworzyć horyzonty na twoje ciało. Naprawdę niewiele wiemy jeszcze na temat naszego ciała.

Pewne  jest, że odpowiednia higiena snu i dobre nawyki żywieniowe wydłużają życie, udowodniły to wieloletnie badania, które pomogły zrozumieć cykl około dobowy naszego ciała, tym samym przyniosły w poniedziałek  trzem naukowcom nagrodę Nobla z medycyny , 72-letni Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash 73 lata, Michael W. Young ma 68 lat.

 

Jedyne sensowne rozwiązanie to indywidualne  poznawanie  swojego ciała. Jeżeli nie masz czasu czytać zapraszam na dwa szkolenia, w którym nasi specjaliści otworzą ci oczy na najważniejsze zagadnienia związane z prawidłowymi nawykami żywieniowymi i środowiskowymi – Najlepszą obroną jest profilaktyka – tutaj są szkolenia 

DARMOWY E-BOOK WPROWADZENIE DO ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

e-book jest darmowym wprowadzeniem do kolejnych edycji tej książki. Jeżeli chcesz ściągnąć aktualną wersję i być informowany o uaktualnieniach tej książki zostaw swojego maila.

POBIERZ EBOOKA