🚨 Kiedy Rockefeller zdecydował, że musi zwiększyć swoje zyski i kontrolować wykorzystanie nawozów na świecie, przekonał rolników, że nawozy petrochemiczne pozwolą im spędzić więcej czasu na hodowli zwierząt zamiast rozrzucać nawóz. To, czego nigdy im nie powiedział, polegało na tym, że [su_highlight background=”#f7e400″]nawozy petrochemiczne zabijałyby całą siarkę w glebie[/su_highlight], a tym sposobem ludzie byliby pozbawieni niezbędnych składników odżywczych, których dostarczał im nawóz organiczny , oraz byłoby ryzyko na częstsze występowanie chorób.

21 powodów dodania siarki organicznej do codziennej diety :


4. [su_highlight background=”#f7e400″]Zmniejsza stany zapalne mięśni i stawów[/su_highlight], wspomaga ich gojenie się oraz zapobiega ich wystąpieniu. W szczególności korzystają z tego sportowcy, ponieważ spożycie siarki organicznej znacznie zwiększa ich czas regeneracji.

5. Eliminuje „wolne rodniki” w organizmie. Alergie na pyłki oraz na niektóre produkty spożywcze można wyeliminować lub zmniejszyć dzięki jej użyciu.

6. Promuje zdrowy, przyspieszony wzrost włosów i paznokci.

7. Z powodu utleniania komórek i tkanek, które siarka ułatwia organizmowi, ciało jest utrzymywane w stałym środowisku tlenowym, dzięki czemu komórki nowotworowe nie mogą przetrwać lub rozwijać się.

8. Badania wykazały, że może pomóc w cofnięciu objawów osteoporozy, choroby Alzheimera i choroby Parkinsona.

Wszystkie przepisy dopasowane do twojego zapotrzebowania kalorycznego ( odchudzanie, masa) znajdziesz w naszych dietach.

9. Pomaga w utrzymaniu zdrowej kondycji skóry i redukcji „zmarszczek”. Jest to jeden z głównych składników kremów nawilżających.

10. Pomaga organizmowi prawidłowo regulować produkcję insuliny. Odpowiednie ilości siarki w diecie mogą zmniejszyć ilość zastrzyków insuliny.

11. Pomaga złagodzić przewlekłe bóle głowy i migreny. Zwiększony obieg w komórkach mózgowych poprawia prawidłowe krążenie krwi w mózgu. Mniejsze ciśnienie i ból powodują zmniejszenie tendencji do bólów głowy.

https://www.youtube.com/watch?v=wfSjHw9pmzM

12. Pomaga złagodzić rozedmę płuc, dostarczając organizmowi materiał do produkcji nowych, zdrowych komórek na ściankach płuc.

13. Ze względu na możliwość przepuszczalności ścianek komórkowych, system siarki organicznej powoduje, że organizm szybko uwalnia i redukuje toksyny „kaca” spowodowanego alkoholem, usuwając je jako odpady z organizmu. Proces ten powoduje, iż „kac” znika w przeciągu 20 minut.

MSM, czyli metylosulfonylometan lub inaczej metylosiarczan metanu, jest organicznym związkiem siarki. Jest to suplement bardzo często polecany w przypadku problemów ze stawami, jak również w celu poprawy kondycji stanu włosów, skóry i paznokci.

14. Pomaga w redukcji i często eliminowaniu zapalenia uchyłków. Pasożyty żyjące w jelitach nie mogą pozostawać przymocowane do ściany ze względu na śliską powłokę, jaką wytwarza system siarki organicznej. Z tego powodu wylęganie pasożytniczych robaków jest również wypłukane, ponieważ nie mogą przymocować się do ścian.

15. Ogranicza hipoglikemię w organizmie, ponieważ ułatwia organizmowi wprowadzenie cukru do krwi przez bardziej przepuszczalne ściany komórkowe. W ciągu kilku miesięcy od stałego używania może całkowicie zredukować lub wyeliminować hipoglikemię.


16. Pomaga złagodzić PMS. Poziomy kwasów, enzymów i hormonów są optymalnie zrównoważone, co ułatwia zmniejszenie skurczów, bólów głowy i nudności związanych z cyklem miesięcznym.

17. [su_highlight background=”#f7e400″]Pomaga zachować lepszą sprawność nerek. [/su_highlight]Problemy związane z utrzymaniem wody mogą zostać złagodzone.

18. Może pomóc złagodzić problemy z oczami. Rozpuść 1 łyżeczkę kryształów siarki w 100ml  wody i używaj maksymalnie 2/3 dziennie

19. Pomaga w transporcie omega-3 w całym ciele, a także pozwala organizmowi produkować witaminę B-12.

20. Zmniejsza skutki astmy

21. Zmniejsza dysfunkcję erekcji.

21. Zmniejsza dysfunkcję erekcj