Pij szklankę tego napoju, a Twoja wątroba zostanie zregenerowana!

Zaskocz znajomych - wyślij ten artykuł
 • 355
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  355
  Shares

Jeśli chcesz, aby Twoja wątroba mogła funkcjonować prawidłowo, powinieneś jeść i żyć zdrowo. Jednak szybki i ruchliwy tryb życia dziś, nakłada pełno niezdrowych nawyków na nas, takich jak  częste spożywanie szybkiego i niezdrowego jedzenia , dzięki czemu nasze ciało pełne jest toksyn.

Co potrafi wątroba – niektóre funkcje wątroby !

Jeśli chcemy chronić zdrowie naszej wątroby i zachować jej funkcję oraz wydajny proces detoksykacji musimy je brać na poważnie.
Należy dbać o wątrobę regularnie jako, że organ ten jest odpowiedzialny za proces eliminacji toksyn z ciała i proces absorpcji białek.

Oto przepis na napój, który może pomóc w utrzymaniu sprawnej wątroby.

W przypadku wystąpienia niektórych chorób wątroby, nie można zauważyć od razu poprawy, więc bardzo ważne jest, aby oczyścić ją i spożywać zdrową żywność. Jeśli wątroba nie funkcjonuje prawidłowo, może pojawić się wiele poważnych problemów zdrowotnych.


Oczyszczenie wątroby jest dość proste i można to zrobić w zupełnie naturalny sposób.


Przepis

Składniki potrzebne:

 1. sok pomarańczowy
 2. sok cytrynowy
 3. miód organiczny
 4. pełna garść świeżych liści mięty
 5. 1 litr filtrowanej wody

Sposób użycia:

Wlać wodę do garnka i umieścić garnek na ogniu, gotować do momentu wrzenia. Dodać listki mięty i gotować w wodzie przez około pięć minut. Później zdjąć garnek z ognia i pozostawić go na kilka minut do ostygnięcia. Następnie dodać sok z pomarańczy i cytryny oraz skórkę otartą z cytryny. Na koniec osłodzić mieszaninę miodem.

Pić ten napój, o dowolnych porach. Najważniejszą rzeczą jest to, że będzie on oczyszczał wątrobę i poprawi pracę układu trawiennego.

Jeżeli nie masz czasu czytać zapraszam na dwa szkolenia, w którym nasi specjaliści otworzą ci oczy na najważniejsze zagadnienia związane z prawidłowymi nawykami żywieniowymi i środowiskowymi – Najlepszą obroną jest profilaktyka – tutaj są szkolenia 1 Komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*