Chcesz schudnąć ale pierwsza myśl jaka przychodzi ci do głowy gdy pomyślisz o diecie : „Zacznę jutro” lub „nie jestem tak źle, jak kiedyś.” ? Jest to prawdopodobnie starach przed rozpoczęciem nowego etapu w twoim życiu.

Próbowaliście najróżniejszych diet które znaleźliście w Internecie lub w kolorowej prasie? 

Jak donoszą najnowsza badania przeprowadzone w Japonii na 5tys. Kobiet i mężczyzn w wieku 18-50lat. 90% osób stosująca gotowe diety osiągała swój cel ale nie potrafiła utrzymać wagi długofalowo, średnio po 2 miesiącach waga wracała do stanu pierwotnego. U 30% badanych następował efekt jojo.

Musimy pamiętać o tym, żeby dieta byłą skuteczna i nie kończyła się efektem JoJo, musi być zaplanowana bezpośrednio pod daną osobę i jej możliwości fizyczne i psychiczne. Dlatego wychodzimy na przeciw naszym klientom i rozszerzamy naszą ofertę o dietę przez internet która będzie komponowana bezpośrednio do parametrów fizycznych i psychicznych. Aby dieta online była rzetelna i przynosiła zamierzone efekty musi być zaprojektowana na podstawie aktualnych badań lekarski i zdjęcia ciała frontem i profilem. Tylko wtedy dieta przez internet może być skuteczna   

Playlista / 6 filmów o podstawach zdrowego odżywiania 

Bardzo ważnym elementem w procesie odchudzania jest stopniowa zmiana nawyków żywieniowych. Najgorszym sposobem na rozpoczęcie odchudzania jest drastyczna zmiana jakości i częstotliwości jedzonych potraw! Nowa dieta musi być wplatana w nasz życie w sposób powolny i systematyczny.

Zaczynamy od dodania jednego zdrowego posiłku do aktualnej diety, w kolejnym tygodniu dodajemy następny zdrowy (zbilansowany) posiłek. Na przestrzeniu 5 tygodniu dochodzimy do 5 posiłków jedzonych w odstępach maksymalnie 3 godzin. Taki sposób zmiany nawyków żywieniowych ma na cel ustabilizowanie wagi w przyszłoś i przeciwdziałaniu efektowi jojo !