Każdy powinien być swoim lekarzem, im lepiej poznamy swoje ciało tym łatwiej będzie nam utrzymać zdrowie pod kontrolą poprzez szeroko pojętą profilaktykę.

Dzisiaj mam wielką przyjemność pochwalić się czytelnikami Motywatora Dietetycznego, którzy jak twierdzą po zmianie nawyków żywieniowych, nie tylko poprawili swój skład ciała ale najważniejsze poprawili parametry zdrowotne.


 Możecie pochwalić się swoimi sukcesami związanymi z poprawą zdrowia poprzez zmianę nawyków żywieniowych ? 🍀


Potrzebujesz diety na odchudzanie ?

Po nocach słyszę te głosy „Damian a jesz jajka na śniadanie, Damian a czy stosujesz pieczywo, nabiał, pizzę, paluszki ….. Damian jak się odżywiasz?” Postanowiłem spisać wszystkie moje ulubione posiłki i stworzyć gotowe jadłospisy
Sprawdź szczegóły 

Zmiana nawyków żywieniowych jest jak zdobywanie kobiety. Musisz się naprawdę postarać aby efekty były zadowalający i na całe życie ❤️Nie znam osób, które po pierwszej randce zamieszkują wspólnie. Dokładnie tak samo jest ze zmianą nawyków żywieniowych, musisz je naprawdę dobrze poznać, aby się w nich rozkochać i pozostać wiernym na całe życie 💎Wiele osób myśli, że skopiuje dietę z internetu i uzyska wymarzoną sylwetkę, jest to dobra metoda na sezon, ale co z resztą życie ? Musisz wiedzieć jakie korzyści dla ciała daje ci jedzenie danego produktu, w przeciwnym razie nie wytrwasz przy tej idei ⚖️

„Niech żywność będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo Twoją żywnością” – Hipokrates ojciec medycynyJeżeli nie masz czasu czytać artykułów, zapraszam na szkolenie, które otworzy ci oczy na podstawowe zagadnienia związane z wpływem pożywienia na nasze ciało.

Na szkoleniu dowiesz się :
– Jakie posiłki są zdrowe a które nie
– Jak tworzyć jadłospis aby przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej
– Jak odżywiać się aby twoje zdrowie wróciło do lepszego stanu
– więcej znajdziesz pod tym linkiem

Warto przeczytać  Czy głodówka jest zdrowa ? Czy głodówka oczyszcza organizm ?Wszystkie komentarze znajdziecie tutaj :

Jeżeli podszeptujesz mojej pomocy i chcesz abym stworzył dla ciebie dietę zapraszam tutaj !

Jak użyteczny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

DARMOWY E-BOOK WPROWADZENIE DO ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

e-book jest darmowym wprowadzeniem do kolejnych edycji tej książki. Jeżeli chcesz ściągnąć aktualną wersję i być informowany o uaktualnieniach tej książki zostaw swojego maila.

POBIERZ EBOOKA