Każdy powinien być swoim lekarzem, im lepiej poznamy swoje ciało tym łatwiej będzie nam utrzymać zdrowie pod kontrolą poprzez szeroko pojętą profilaktykę.

Dzisiaj mam wielką przyjemność pochwalić się czytelnikami Motywatora Dietetycznego, którzy jak twierdzą po zmianie nawyków żywieniowych, nie tylko poprawili swój skład ciała ale najważniejsze poprawili parametry zdrowotne.


 Możecie pochwalić się swoimi sukcesami związanymi z poprawą zdrowia poprzez zmianę nawyków żywieniowych ? 🍀

Wszystkie przepisy dopasowane do twojego zapotrzebowania kalorycznego ( odchudzanie, masa) znajdziesz w naszych dietach.


Zmiana nawyków żywieniowych jest jak zdobywanie kobiety. Musisz się naprawdę postarać aby efekty były zadowalający i na całe życie ❤️Nie znam osób, które po pierwszej randce zamieszkują wspólnie. Dokładnie tak samo jest ze zmianą nawyków żywieniowych, musisz je naprawdę dobrze poznać, aby się w nich rozkochać i pozostać wiernym na całe życie 💎Wiele osób myśli, że skopiuje dietę z internetu i uzyska wymarzoną sylwetkę, jest to dobra metoda na sezon, ale co z resztą życie ? Musisz wiedzieć jakie korzyści dla ciała daje ci jedzenie danego produktu, w przeciwnym razie nie wytrwasz przy tej idei ⚖️

„Niech żywność będzie Twoim lekarstwem, a lekarstwo Twoją żywnością” – Hipokrates ojciec medycynyJeżeli nie masz czasu czytać artykułów, zapraszam na szkolenie, które otworzy ci oczy na podstawowe zagadnienia związane z wpływem pożywienia na nasze ciało.

Na szkoleniu dowiesz się :
– Jakie posiłki są zdrowe a które nie
– Jak tworzyć jadłospis aby przyspieszyć spalanie tkanki tłuszczowej
– Jak odżywiać się aby twoje zdrowie wróciło do lepszego stanu
– więcej znajdziesz pod tym linkiemWszystkie komentarze znajdziecie tutaj :

Jeżeli podszeptujesz mojej pomocy i chcesz abym stworzył dla ciebie dietę zapraszam tutaj !