Życie z bólem stawów.

Człowiek cieszący się zdrowiem duszy i ciała, dobrze wykonuje swoją pracę. Niestety czasami to zdrowie zawodzi. Trudno wykonywać odpowiednio powierzone zadania, gdy na scenę wkracza ból stawów, jeszcze gorzej gdy trzeba wykonywać pracę fizyczną. Czasami praca zaczyna nas przerastać.
Jednak po gorącym prysznicu lub kąpieli w wannie, spokojnym śnie, problemy znikają.
Niestety, niektórzy ludzie cierpią z powodu przewlekłego bólu stawów. Zapalenie stawów powoduje ogromne cierpienie ludzi każdego dnia.
Maja one wiele różnych nazw, w zależności od tego, gdzie występują w organizmie. Chorzy mogą odczuwać ból, zaczynając od okolic szyi, kończąc na stopach.
Ludzie, którzy cierpią na przewlekłe bóle stawów próbują większości konwencjonalnych leków, aby uśmierzyć ból. Większość z nich nie działa tak dobrze, jak sobie wyobrażamy.
Istnieją sposoby, które przybliżę, aby przynieść ulgę w bólu stawów bez przyjmowania leków. Wiążą się one z kilkoma zmianami w twojej dotychczasowej diecie.
Jeśli jesteś jedną z wielu osób, które nie znajdują skutecznej ulgi w bólu parając się tradycyjnymi lekami, lub jeśli po prostu chcesz skorzystać z bardziej naturalny substancji, rozważ poważnie dodanie octu jabłkowego do codziennej kąpieli przez całe swoje dalsze życie.

 

Korzystanie z octu jabłkowego w kąpieli jest bardzo korzystne dla stawów.

Istnieją różne możliwości korzystania z octu jabłkowego, samego lub w połączeniu z innymi substancjami w leczeniu bólu z powodu zapalenia stawów lub innych podobnych problemów.
Kilka propozycji na początek:
• Sprawdź połączenie ciepłej wody i octu jabłkowego. Zanurzaj obolałe dłonie lub stopy w małej misce z ciepłym roztworem. Obszary ciała, które nie możesz moczyć, okładaj mokrą gąbką lub nasączonym ręcznikiem – wszędzie tam, gdzie może pojawiać się ból.
• Zmiksuj 2 łyżki octu jabłkowego z 1 łyżką orzecha kokosowego, lub oliwy z oliwek. Okładaj bolące miejsca tą miksturą zamiast nasączonej gąbki. Olej pozwala natrzeć miejsce bólu i pozostawia tam mikstrurę przez dłuższy czas. Regularne stosowanie oleju i octu jabłkowego po pewnym czasie pozwoli Ci odkryć ogromną różnicę w poziomie doświadczanego bólu.
• Można również pić ocet jabłkowy : wystarczy wymieszać 3 łyżki octu ze szklanką wody lub soku. Mieszanie octu w połączeniu z sokiem wiśniowym, oprócz właściwości łagodzenia bólu, posiada zdrowotne właściwości przeciwzapalne. Pij szklankę tego specyfiku przed każdym posiłkiem i obserwuj jak szybko zaczynasz odczuwać ulgę w bólu.
Oprócz bycia fantastycznym lekiem na stawy , ocet jabłkowy jest również silnym przeciwutleniaczem, który pomaga wypłukać toksyny z organizmu. Istnieje wiele wspaniałych korzyści ze stosowania octu jabłkowego. Stanie się on częścią Twojego codziennego życia. Dodaj go do swojej codziennej diety. Wkrótce zauważysz, że ból stawów jest prawie niezauważalny.
skończony