Hoduj tę roślinę w domu, a już nigdy nie zobaczysz w nim myszy, pająków i innych owadów

Podziel się ze znajomymi :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Nasze zdrowie zaczyna się w jelitach. Dlatego skupiamy się na bakteriach jelitowych, które odgrywają ważną rolę w procesie odchudzania. Proces odchudzania wiąże się z otyłością i nadwagą, które są źródłem większości chorób cywilizacyjnych. Badania naukowe potwierdzają, że w naszym organizmie zwłaszcza w jelitach musi znajdować się więcej dobrych niż złych bakterii, wtedy tworzą one właściwą mikroflorę. Jeżeli ten proces jest zachwiany i bakterii złych jest więcej niż tych dobrych dochodzi do różnych procesów chorobowych. Aby temu zapobiec - stosujemy probiotykoterapię. Probiotykoterapia- jest celowana i ustalona w oparciu o rzeczywisty układ mikroflory jelitowej, który gwarantuje skuteczne i znacznie szybsze wyleczenie naszego organizmu. Więcej na szkoleniu tutaj 

Owady są najliczniejszym gatunkiem na Ziemi. W rzeczywistości, istnieje obecnie ponad 200 milionów owadów żyjących na naszej planecie. Są stawonogami, których organizm jest podzielony na części i pokryty egzoszkieletem. Mają też wyspecjalizowane kończyny, czułki i często skrzydła. Zwykle są małe, z wyjątkiem chrząszczy, które mogą osiągać spore rozmiary. Istnieje szerokie spektrum gatunków owadów, z których część jest roślinożerna, podczas gdy inne to mięsożercy. Mimo, że w większości postrzega się je jako szkodniki, w rzeczywistości są bardzo ważne dla utrzymania biologicznego cyklu przyrody.

Wspaniała roślina w walce z plagami

Jedna z najważniejszych roli owadów w przyrodzie to rozkład materii organicznej. Są one również najważniejszymi zapylaczami roślin, które są ważne zarówno zarówno pod względem ekologicznym jak i ekonomicznym. Mimo to, owady nie są mile widziane w domu.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Jak wybrać dobre szczepy probiotyczne: - czytać etykiety w których powinne być wymienione dobre szczepy które są przebadane i uznane w których jest podana przynależność gatunkowa i numer patentu. Więcej na szkoleniu tutaj 

___________________________________________

Poniżej prezentujemy całkowicie bezpieczną metodę pozbycia się owadów i gryzoni. To nic innego jak naturalny i wydajny środek owadobójczy. Dodatkowo sprawi, że będziesz mieć w domu odświeżone powietrze. Środek ten to świeża mięta – aromatyczna roślina, która jest zarówno ceniona ze względu na swoje właściwości lecznicze, jak i odświeżające (również pomieszczenia). 

Jak jej użyć?

Metoda zastosowania jest bardzo prosta. Jedyne co musisz zrobić, to przygotować mocny napar z mięty. Przechowuj go w butelce ze sprayem, następnie rozpyl w każdym zakamarku swojego domu, zwłaszcza w rogach drzwi i obrzeżach okiennych. Jeśli istnieje coś, czego owad nie może znieść, jest to zapach świeżej mięty. Ten naturalny środek odstraszający owady utrzyma z dala od domu wszystkie rodzaje owadów, jak również gryzoni, zapewniając jednocześnie odświeżone powietrze o przyjemnym aromacie.
1 Komentarz

Dodaj komentarz