Zamiast uciekać się do chemoterapii i radioterapii w celu skurczenia się nieoperacyjnego guza mózgu ojciec ośmiomiesięcznego dziecka zdecydował się na nietradycyjną metodę leczenia olejem z konopi. Lekarz dziecka dr Willian Coutrney był początkowo sceptycznie nastawiony na ową metodę, szybko zmienił zdanie widząc znaczną poprawę.

Podczas leczenia dziecka ojciec poinformował o podawaniu kannabinoidów na smoczek i stopniowo zwiększał dawkę. W ciągu zaledwie kilku miesięcy guz mniejszył się tak bardzo, że onkolog pediatryczny uznał tradycyjne leczenie za niepotrzebne. Po czterech miesiącach guz zniknął, po ośmiu miesiącach tkanki mózgu uznano za normalne. Dr Courtney dodaje, że sukces jest przede wszystkim taki, że dziecko nie odczuwa skutków ubocznych, jakby to miało miejsce po chemioterapii, czy radioterapii.

„Obecnie nazwano to dziecko cudem i będę musiał się zgodzić, że jest to doskonały przykład aby nalegać na tego typu terapię dla wszystkim dzieci, zanim poda się wszystkie leki, które mogą mieć przerażające, długoterminowe skutki uboczne” – mówi dr Courtney.

Dlaczego przemysł farmaceutyczny nie chce widzieć o alternatywnych metodach leczenia raka?

Konopie mają mnóstwo zastosowań leczniczych. Może on być używana w leczeniu raka, astmy zaburzeń neurologicznych i chorób autoimmunologicznych. Statystyki Stanów Zjednanych wskazują, że w stanach, w których marihuana jest legalna występuje mniejsza liczba zgonów, niż w tych, w których jest nielegalna.

Przemysł farmaceutyczny jest świadomy uzdrawiającej mocy marihuany, ale odmawia uznania jego właściwości leczniczych. Nowotwory są ogromnym biznesem. Chemoterapie i radioterapie pozwalają zgarnąć $100 mld rocznie. W wielu przypadkach zabiegi te są zbędne i wywołują więcej problemów zdrowotnych niż je rozwiązują. „Przemysł nowotworowy” trzyma ludzi ignorując alternatywne metody naturalne, gdyż największe zyski przynoszą im wcześniej wymienione metody leczenia, które nie skupiają się na epicentrum problemu, a złagadzają jedynie objaw. Wiele metod leczenia raka jest odpowiedzialna za trwałe uszkodzenia mózgu, nerek i serca.

Tymczasem nie wykazano praktycznie żadnych skutków ubocznych związanych z marihuaną leczniczą. W przeciwieństwie do wielu konwencjonalnych metod, nie da się przedawkować, ani uzależnić od marihuany. Wiele chorych na raka ucieka się już do konopi, w celu poprawy apetytu, którego brak był spowodowany nie nowotworem, ale nudnościami związanymi z towarzyszącą chemioterapią.

Prawda o nowotworze

Krótko mówiąc przemysł farmaceutyczny utrzymuje prawdę o marihuanie w ciemnościach. W celu odkrycia rąbka prawdy dotyczącego leczenia nowotworów warto obejrzeć film „The Truth About Cancer” wprowadzony publicznie 12 kwietnia. Jest to dokument, który „przemysł raka” nie chce widzieć, gdyż grozi to przerwaniu zysku poprzez odsłonięcie alternatywnych metod leczenia. Im bardziej zagłębisz się w temat o swoim zdrowiu tym bardziej świadome decyzje będziesz podejmował. Nie bądź ofiarą systemu.

Źródła:

NaturalNews.com

NaturalNews.com

HuffingtonPost.com

NaturalNews.com

Collective-Evolution.com

Natural.News

Science.NaturalNews.com

http://newstarget.com/2016-04-07-cannabanoid-oil-saves-babys-life-by-dissolving-brain-tumor-after-family-rejects-chemotherapy.html