WYPRÓBUJ! Farbowanie włosów za pomocą naturalnych środków!? ZOBACZ!

Podziel się ze znajomymi :)
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Jak wybrać dobre szczepy probiotyczne: - czytać etykiety w których powinne być wymienione dobre szczepy które są przebadane i uznane w których jest podana przynależność gatunkowa i numer patentu. Więcej na szkoleniu tutaj 

Badanie przeprowadzone w 2008 roku przez Clairol wykazało się, że 75 procent amerykańskich kobiet farbuje włosy. W tym samym badaniu stwierdzono, że 88 procent kobiet uważa, iż wygląd włosów ma wpływ na pewność siebie.

Niebezpieczeństwo, jakie niesie używanie produktów chemicznych jest czymś, co nie powinno być ignorowane, zwłaszcza jeśli często odwiedzasz salon w celu ufarbowania włosów lub wykonujesz ten zabieg w domu, po uprzednim zakupie środka do koloryzacji. Istnieje 5000 różnych substancji chemicznych stosowanych w farbach do włosów, z czego wiele zostało uznanych za rakotwórcze.

Sok marchwiowy i sok z buraków dla ognistego rudzielca

Sok z marchwi lub buraków to świetny środek, by nadać pasmom czerwonawy odcień, bez żadnych nieprzyjemnych kontaktów z chemikaliami.

Składniki:

 • sok z buraków (można dodać sok z marchwi)
 • olej kokosowy

Sposób użycia: Połącz olej kokosowy i sok. Pokryj specyfikiem całe włosy. Przykryj folią. Pozostaw na włosach przez 1 godzinę. Spłucz i umyj dokładnie głowę szamponem.

Rumianek dla złotowłosych

 • 8 łyżek stołowych suszonego rumianku
 • 300 ml wody
 • sok cytrynowy

Zalej rumianek wrzącą wodą. Zaparzaj przez 15 minut. Następnie przecedź i przestudź. Dodaj sok z ½ cytryny.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Nasze zdrowie zaczyna się w jelitach. Dlatego skupiamy się na bakteriach jelitowych, które odgrywają ważną rolę w procesie odchudzania. Proces odchudzania wiąże się z otyłością i nadwagą, które są źródłem większości chorób cywilizacyjnych. Badania naukowe potwierdzają, że w naszym organizmie zwłaszcza w jelitach musi znajdować się więcej dobrych niż złych bakterii, wtedy tworzą one właściwą mikroflorę. Jeżeli ten proces jest zachwiany i bakterii złych jest więcej niż tych dobrych dochodzi do różnych procesów chorobowych. Aby temu zapobiec - stosujemy probiotykoterapię. Probiotykoterapia- jest celowana i ustalona w oparciu o rzeczywisty układ mikroflory jelitowej, który gwarantuje skuteczne i znacznie szybsze wyleczenie naszego organizmu. Więcej na szkoleniu tutaj 

___________________________________________

Nałóż równomiernie mieszankę na włosy, przeczesz je i pozostaw do wyschnięcia. Suszenie włosów w słońcu przyniesie lepsze rezultaty. Następnie umyj włosy dokładnie szamponem.

Łupiny orzecha włoskiego dla brunetek

Zmiażdż łupiny, zalej wodą i gotuj w garnku przez co najmniej 30 minut. Po ostygnięciu nałóż równomiernie na włosy na czas do 20 minut (w zależności od pożądanej intensywności odcienia do 20 min). Nie pocieraj intensywnie włosów. Umyj włosy jak zwykle.

Łupiny cebuli dla siwych włosów

Zalej do pełna szklankę wypełnioną do połowy łupinami cebuli. Pozostaw na dwadzieścia minut. Upewnij się, że masz coś do pokrycia głowy tak, by nie uciekało ciepło (np.czepek). Odsącz za pomocą gazy. Do uzyskanego naparu dodaj 2 łyżki gliceryny. Wcieraj mieszaninę we włosy codziennie, aż do uzyskania pożądanego rezultatu. Umyj głowę jak zwykle i pozwól włosom naturalnie wyschnąć.

 

 

 

 




Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz