Kiedy po raz pierwszy na temat detoksu od metali ciężkich Anthony William napisał w Medical Medium, a jego fragmenty ukazały się w New York Times zatytułowane: „Powody przewlekłych i tajemniczych chorób – jak uderzyć w chorobę”, nie spodziewałem się, że będzie to najczęściej czytany artykuł przez osoby dotknięte problemem.

Anthony, który dokumentuje swoją historię w książce, dostaje informacje od jego „ducha”-nie od podręczników medycznych czy badań, a jednocześnie, co może się wydawać być poza granicami nowoczesnej medycyny, jego spojrzenie ma mnóstwo sensu. Poniżej dzieli się kilkoma naturalnymi sposobami w jaki sposób usunąć metale ciężkie z naszego organizmu, oraz ujawnia kilka bardzo ciekawych faktów, gdzie się czają i jakie spustoszenie w ciele człowieka mogą one powodować.

DETOX WĄTROBY

Dbamy o wątrobę która może się zestarzeć zdecydowanie za wcześnie, lecz zmiany w tym narządzie szczególnie silnie odbijają się na całość organizmu, w tym tak że na wyglądzie zewnętrznym. Typowe jest pojawienie się wiele zewnętrznych zmian, które można określić jako wątrobowe znamiona starzenia. Należą do nich ciemno brązowe plamki na wierzchu dłoni, ciemne przebarwieni skóry na twarzy, zwłaszcza pod oczami. żółtawe kępki podskórne na powiekach i w okolicach oczu oraz gerontokson, zwany obwódką starczą, która w postaci szarego łuku lub pierścienia rozwija się w rogówce oku i jest wyraźnie widoczna na tle kolorowej tęczówki.

PRZEPIS NA ZDROWĄ WĄTROBE

Wlej 300 ml mleka do garnka, dodaj łyżeczkę mielonej kurkumy, 5 plasterków imbiru i szczyptę czarnego pieprzu. Zagotuj, odstaw na 10 minut, zagotuj ponownie – gotowe. Podawaj gorące. Mleko jest pyszne, imbir doskonale komponuje się z kurkumą. Napój momentalnie rozgrzewa, rozluźnia i relaksuje ciało.

KOKTAJLOWY DETOX

Pułap wydolności fizycznej i psychicznej, na którym obecnie żyjemy, zależy często od tego, czy potrafimy zdobyć dla siebie odpowiednie wartościowe pożywienie. Poprzez stosowanie odpowiednich połączeń z których można uzyskać prawdziwe eliksiry ,które odmładzają i wzmacniają nie tylko wzrok lub inne narządy , ale także wpływają na metabolizm tkanki łącznej w całym organizmie. Przekonaj się o tym, stosując przedstawione przepisy na naturalne eliksiry młodości, które można stosować w diecie zamiast jednego podstawowego posiłku. Wyraźne efekty stosowania danego eliksiru pojawią się po 2-3 tygodniach.

PRZEPIS NA ELIKSIR OCZYSZCZAJĄCY Z TOKSYN

-250ml soku brzozowego
-1 plaster ananasa
– 1 małego jabłka
-1 morela suszona
-1 łyżka kiełków lub zarodków żytnich
-1 łyżka otrębów żytnich
-wszystko zbelować pić powoli przez grubą słomkę

 

Kolendra jest fenomenem wśród ziół, jest odżywcza w witaminy A, K, C, żelazo, wapń i magnez, oraz dużą ilość przeciwutleniaczy. Silnie odtruwa z metali ciężkich, a także jest w stanie usunąć rtęć i aluminium z tkanki tłuszczowej.

Kolendra mobilizuje rtęć z mózgu i układu nerwowego, oddzielając go tkanki tłuszczowej i przemieszczając do krwi i limfy, która w połączeniu z sinicami, np. spiruliną może skutecznie usunąć toksynę z organizmu. Taki mix stanowi naturalnie zwycięska kompozycję dla osób cierpiących z powodu zatrucia rtęcią, czy innymi toksynami.

To niosące wiele korzyści ziele zawiera związki antybakteryjne, posiada zdolność do zabijania baterii salmonelli i zapobiega zatruciu. Kolendra wykazuje korzystne działaniu u osób chorych na Alzheimera, Parkinsona, zapalenie stawów, infekcje wirusowe i bakteryjne, zapalenie wątroby, zapalenie wątroby, zapalenie jelita grubego, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zespół Tourette’a, autyzm, bezpłodność, porażenie Bella.

CYTRUSOWY DETOX

Przetworzona żywność, którą codziennie spożywasz powoduje złe trawienie. Niestrawione resztki pokarmu odkładają się, gniją i tworzą toksyczne złogi. Bakterie zatruwają organy wewnętrzne narażając Cię na problemy zdrowotne.

Jeżeli męczą cię:
zaparcia, wzdęcia, gazy
fatalne samopoczucie
brak energii, senność
problemy z nadwagą
schorzenia skóry
bóle głowy
sterczący brzuch, hemoroidy, biegunka

Jest to najwyższa pora aby przyjrzeć się swojej diecie i zmienić nawyki żywieniowe, poniższy przepis jest jednym z tysięcy dań, które pozwolą cieszyć się rewelacyjnym smakiem a jednocześnie dbać o swoje zdrowie i linie.

DETOX KRWI

OCZYSZCZAJĄCY KREM Z CUKINI

 

DETOX Z MLEKIEM KOKOSOWYM

Domowy sposób na oczyszczenie organizmu z toksyn.

Mleko kokosowe – zawiera zdrowe tłuszcze, kwas laurynowy, kwas kapronowy, które to mają właściwości antybakteryjne, antygrzybiczne, przeciwwirusowe. Mleko kokosowe pozwala przywrócić równowagę hormonalną, a zdrowe tłuszcze w nim zawarte dodają energii i tłumią ochotę na słodycze.