Nie chcesz brać antybiotyków? Jedz zupę czosnkową!

Podziel się ze znajomymi :)
  • 400
  •  
  • 18
  •  
  •  
  •  
    418
    Shares

Tradycyjna zupa czosnkowa może być bardzo pomocna jeśli chodzi o leczenie przeziębienia i grypy. Jej podstawowymi składnikami jest czosnek, czerwona cebula i tymianek. Na szczęście ludzie mają tendencję do sięgania po tradycyjne sposoby, gdy chodzi o przeziębienie lub grypę. Zastanawiałaś się dlaczego wirusy stały się niebezpieczne i bardziej odporne na leki, a ich objawy znacznie się nasiliły co potwierdzają eksperci zdrowia.

Czosnek ma moc dzięki, której może stawić czoła mutacjom wirusowym. Chodzi przede wszystkim o jego zawartość allicyliny. Grupa naukowców z Uniwersytetu w Waszyngtonie przeprowadziła badania w tej kwestii. Doszli do wniosku, że czosnek jest potężny i 100 razy bardziej skuteczny niż 2 najbardziej popularne antybiotyki używane w leczeniu różnych chorób powstałych przez bakterie odpowiedzialne za występowanie chorób przenoszonych przez żwyność.
Jedz czosnek regularnie! To jedna z najlepszych rad, dodawaj go do posiłków, sałatek, mieszaj z oliwą, dzięki temu pozostaniesz zdrowa i a na przeziębienia. Najnowsze badania nigdy nie ujrzą światła dziennego, ponieważ nie pozwolą na to giganty farmaceutyczne.

Tylko lokalny czosnek!

12805844_1697723323818790_1801491451985946771_n

ZUPA CZOSNKOWA

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/