Olej kanabinolowy ratunkiem na nieuleczane nowotwory

Darmowa treść PREMIUM - prosto na twojego maila / przykładowe diety, przepisy, plany treningowe

Podziel się ze znajomymi 🙂
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Zamiast uciekać się do chemoterapii i radioterapii w celu skurczenia się nieoperacyjnego guza mózgu ojciec ośmiomiesięcznego dziecka zdecydował się na nietradycyjną metodę leczenia olejem z konopi. Lekarz dziecka dr Willian Coutrney był początkowo sceptycznie nastawiony na ową metodę, szybko zmienił zdanie widząc znaczną poprawę.

Podczas leczenia dziecka ojciec poinformował o podawaniu kannabinoidów na smoczek i stopniowo zwiększał dawkę. W ciągu zaledwie kilku miesięcy guz mniejszył się tak bardzo, że onkolog pediatryczny uznał tradycyjne leczenie za niepotrzebne. Po czterech miesiącach guz zniknął, po ośmiu miesiącach tkanki mózgu uznano za normalne. Dr Courtney dodaje, że sukces jest przede wszystkim taki, że dziecko nie odczuwa skutków ubocznych, jakby to miało miejsce po chemioterapii, czy radioterapii.

„Obecnie nazwano to dziecko cudem i będę musiał się zgodzić, że jest to doskonały przykład aby nalegać na tego typu terapię dla wszystkim dzieci, zanim poda się wszystkie leki, które mogą mieć przerażające, długoterminowe skutki uboczne” – mówi dr Courtney.

Dlaczego przemysł farmaceutyczny nie chce widzieć o alternatywnych metodach leczenia raka?

Konopie mają mnóstwo zastosowań leczniczych. Może on być używana w leczeniu raka, astmy zaburzeń neurologicznych i chorób autoimmunologicznych. Statystyki Stanów Zjednanych wskazują, że w stanach, w których marihuana jest legalna występuje mniejsza liczba zgonów, niż w tych, w których jest nielegalna.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________
Przemysł farmaceutyczny jest świadomy uzdrawiającej mocy marihuany, ale odmawia uznania jego właściwości leczniczych. Nowotwory są ogromnym biznesem. Chemoterapie i radioterapie pozwalają zgarnąć $100 mld rocznie. W wielu przypadkach zabiegi te są zbędne i wywołują więcej problemów zdrowotnych niż je rozwiązują. „Przemysł nowotworowy” trzyma ludzi ignorując alternatywne metody naturalne, gdyż największe zyski przynoszą im wcześniej wymienione metody leczenia, które nie skupiają się na epicentrum problemu, a złagadzają jedynie objaw. Wiele metod leczenia raka jest odpowiedzialna za trwałe uszkodzenia mózgu, nerek i serca.

Tymczasem nie wykazano praktycznie żadnych skutków ubocznych związanych z marihuaną leczniczą. W przeciwieństwie do wielu konwencjonalnych metod, nie da się przedawkować, ani uzależnić od marihuany. Wiele chorych na raka ucieka się już do konopi, w celu poprawy apetytu, którego brak był spowodowany nie nowotworem, ale nudnościami związanymi z towarzyszącą chemioterapią.

Prawda o nowotworze

Krótko mówiąc przemysł farmaceutyczny utrzymuje prawdę o marihuanie w ciemnościach. W celu odkrycia rąbka prawdy dotyczącego leczenia nowotworów warto obejrzeć film „The Truth About Cancer” wprowadzony publicznie 12 kwietnia. Jest to dokument, który „przemysł raka” nie chce widzieć, gdyż grozi to przerwaniu zysku poprzez odsłonięcie alternatywnych metod leczenia. Im bardziej zagłębisz się w temat o swoim zdrowiu tym bardziej świadome decyzje będziesz podejmował. Nie bądź ofiarą systemu.

Źródła:

NaturalNews.com

NaturalNews.com

HuffingtonPost.com

NaturalNews.com

Collective-Evolution.com

Natural.News

Science.NaturalNews.com

http://newstarget.com/2016-04-07-cannabanoid-oil-saves-babys-life-by-dissolving-brain-tumor-after-family-rejects-chemotherapy.html

 


Podziel się ze znajomymi 🙂
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Darmowa treść PREMIUM - prosto na twojego maila / przykładowe diety, przepisy, plany treningowe

UWAGA! DIETA FIZJOLOGICZNA - ZDROWE ODCHUDZANIE / MASOWANIE

ddd

5 Comments

 1. Już wkrótce HOLENDERSKA FUNDACJA SUVER NUVER fan page: Medical Social Club Frisland & Groningen – otworzy swój punkt konsultacyjny na terenie Polski ( fan page: Social Club Poland )Osoby które są zainteresowane medycznym stosowaniem oleju z konopi
  ( THC/RSO, CBD) będą mogły uzyskać informacje gdzie, jak i za ile mogą kupić oraz jak stosować taki olej. Będzie można także uczestniczyć w szkoleniach i warsztatach ( Holandia )

  Ceny ich olejów zaczynają się od 30 euro za 10 ml. CBD i RSO – dla osób zarejestrowanych w fundacji cena olejku będzie o połowę tańsza. Można zamawiać z różnym % stężeniem
  Wszyskie osoby zainteresowane tematem konopi w medycynie zapraszamy po więcej informacji na fan page: Social Club Poland

  wywiad z prezesem fundacji: http://medycznyolej.org/czym-jest-klub-konopny/

  https://www.facebook.com/groups/socialc … d/?fref=ts
  http://www.socialclub.frl/#

  ” Freemeds4all „

 2. zgadza się! bo w koncernach pracują nadludzie i kosmici i ani oni, ani ich rodziny nie chorują na nowotwory i dlatego nie są w ogóle zainteresowani produkowaniem skutecznego leku na nowotwory!

  do tego nie mamy wolnego rynku, oraz czarnego rynku i nie ma możliwości zakupienia olejku, aby leczyć się alternatywnie! ludzie są przymuszani karabinami do brania chemioterapii! i nie ma na tym świecie ludzi zainteresowanych przechwyceniem tego wartego miliony dolarów rynku wprowadzając śmiesznie tani i skuteczny lek na nowotwór, jak i ludzi, którzy mogliby stworzyć fundację, która produkowałaby taki lek non profit! bo nie ma na świecie dobrych ludzi!

  tak jest na świecie! albo… jeśli zaczniemy używać głowy do czegoś więcej, jak do noszenia czapki, można dojść do wniosku, że żadna szanująca się firma nie będzie produkowała niesprawdzonego leku i dopóki nie będzie badań potwierdzających skuteczność leczenia olejkiem, to nie będą tego produkować. w tej chwili produkcją olejku zajmują się ludzie, którzy żerują na naiwności i tragedii ludzi i nie zastanawiają się, czy ten olejek w ogóle działa – ważne że jest popyt, oraz ludzie, którzy chcą pomóc innym, ale nigdy nie przeprowadzili poważnych badań – bo skąd mają mieć pieniądze – ale wierzą w skuteczność tej metody i wiara jest jedynym, czym dysponują!

  nie bój się, jak tylko będą jakieś wiarygodne badania potwierdzające skuteczność leczenia, to rozpocznie się walka o klienta i o pieniądze. najpierw tabletki leczące, a później działające profilaktycznie. nie bój się, skoro koncerny mają kasę na wmawianie ludziom, że potrzebują tabletek na zespół suchego oka i zespół niespokojnych nóg, to i na maryśkę medyczną znajdą sposób.

Dodaj komentarz