Od stycznia 2017 roku NFZ finansuje kontrowersyjną szczepionkę na HPV, która należeć będzie do szczepień obowiązkowych!

Podziel się ze znajomymi :)
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Zapewne w wyniku agresywnej promocji i lobbingu producentów nie do końca przebadana szczepionka przeciw  HPV  ma należeć do szczepień obowiązkowych. Producent szczepionki informuje w ulotce o ogromie poważnych  skutków ubocznych , które mogą wystąpić po zastosowaniu szczepionki  Gardasil  (w Polsce zarejestrowanej pod nazwą  Silgard ). Są to między innymi bóle głowy, gorączka, bóle kończyn, zapalenie nerwów.

Będziemy jedynym krajem na świecie, w którym obowiązuje przymusowa szczepionka przeciwko wirusowi brodawczaka ludzkiego HPV. Substancje zawarte w szczepionce Gardasil mają druzgocący wpływ na rozrodczość kobiet.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

___________________________________________

Czy wiesz , że przyczyną problemów z otyłością i nadwagą mogą być zaburzenia w naszej mikroflorze jelitowej ? Więcej na szkoleniu tutaj Z kodem : MD30 oszczędzasz 21zł (-30%)

Jak donosi dziennikarz śledczy Heidi Stevenson, istnieją co najmniej dwa składniki w tejże szczepionce, które mogą być odpowiedzialne za  uszkodzenia jajników kobiet .

Składniki uszkadzające jajniki to:

 •  polisorbat 80, konserwant emulgujący
 •  L-histydyna, naturalny aminokwas

Oba te składniki są stosowane w żywności przetworzonej, którą każdego dnia spożywają miliony ludzi. Ale wstrzyknięte do organizmu mają inny, gorszy wpływ na zdrowie, niż w przypadku ich spożycia.

Na jaw wychodzi coraz więcej badań, które potwierdzają, że szczepionka ta niesie ze sobą ryzyko trwałego zniszczenia układu rozrodczego. Badania wykazały, że  polisorbat 80  (znany też pod nazwami Tween 80, Alkest i Canarcel) niszczy funkcjonowanie układu rozrodczego kobiet . Nie tylko znacznie przyspiesza dojrzewanie płciowe u kobiet, ale także przyczynia się do zmniejszenia masy i funkcji zarówno jajników i macicy. Za to  L-histydyna , po wstrzyknięciu do tkanki mięśniowej, może spowodować, że organizm rozwinie odpowiedź autoimmunologiczną na tą naturalną substancję, co może prowadzić do wielu poważnych skutków ubocznych, zaobserwowanych u wielu dziewczynek, którym wstrzyknięto Gardasil. Na jaw wychodzi coraz więcej badań, które potwierdzają, że szczepionka ta niesie ze sobą ryzyko trwałego zniszczenia układu rozrodczego, dlatego też stosowanie tej szczepionki jest dla niektórych niczym więcej, niż chemiczną kastracją dziewcząt. Czy można to zaakceptować?

hvp

TRZYMAM DIETĘ, ALE NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ z brzucha oraz ud a moje samopoczucie cały czas się pogarsza – jakie są przyczyny, co można zrobić? Więcej na szkoleniu tutaj  Z kodem : MD30 oszczędzasz 21zł (-30%)

 

http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/nowotwory/gardasil-szczepionka-na-raka-szyjki-macicy_35612.html

źródła:

http://www.naturalnews.com/041512_Gardasil_ovary_destruction_HPV_vaccine.html?platform=hootsuitehttp://casereports.bmj.com/content/2012/bcr-2012-006879.abstract

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8473002

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16400901http://ebm.sagepub.com/content/227/1/63.full

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1939825/

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1726403

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8294728http://pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/ic00178a022
1 Komentarz

 1. Przyjelam wszystkie dawki szczepionki jakies 4 lata temu. Od dwoch lat nie mam okresu, a moja gospodarka hormonalna jest totalnie zrujnowana. Mozliwe, ze to nie szczepionka jest winowajca, a raczej zbyt intensywne treningi i zaburzenia odzywiania z ktorymi wowczas sie zmagalam, jednak od ponad roku dbam o siebie na 100%, a zmian nie widac..

Dodaj komentarz