Mamy na uwadze nasz ogólny stan zdrowia, nasze nawyki żywieniowe i styl życia. Ale nowoczesne środowisko stało się toksyczne, ryzyko różnych chorób wzrasta, a tempo życia nie zwalnia. Trudno zachować zdrowy tryb życia, jak również cały czas zdrowo się odżywiać, ale to trzeba zmienić już teraz!

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

___________________________________________

Kiedy widzimy wyniki naszych rutynowych badań krwi, często jesteśmy zszokowani wysokim lub niskim poziomem cukru. Taki stan rzeczy jest zwykle spowodowany nieodpowiednim sposobem odżywiania . Wysokie skoki i spadki poziomu cukru we krwi mogą spowodować nieodwracalne szkody w naszym organiźmie.

CO DZIEJE SIĘ GDY WYPIJESZ NA PUSTY ŻOŁĄDEK OCET JABŁKOWY Z MIODEM ?

Ale szczęście jest po Twojej stronie, ponieważ przedstawiam niesamowite i szybkie rozwiązanie na wysoki poziomu cukru we krwi.

Potrzebne Ci będą jaja i ocet. Po pierwsze, około południa ugotuj na twardo jajko, po czym obierz i przy pomocy widelca ponakłuwaj je kilka razy. Następnie umieścić je w pojemniku, zalej octem i pozostaw na noc. Następnego dnia rano, spożyj jajko z octu w połączeniu ze szklanką ciepłej wody. Przez kilka dni jedz co rano jajko z octem i popijaj ciepłą wodą, a następnie sprawdź poziom cukru we krwi, aby porównać jego poziom przed i po kuracji. Powinieneś zauważyć, że poziom cukru we krwi będzie niższy, niż był dotychczas. Procedura ta jest na pewno godna uwagi. Wypróbuj ją i podziel się wiedzą z innymi.