2 krople tego specyfiku do każdego ucha poprawia słuch nawet o 97 %

Podziel się ze znajomymi :)
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Problemy ze słuchem pojawiają się najczęściej z powodu starzenia się, ale ostatnio coraz więcej ludzi ma tego typu dolegliwość, bez względu na ich wiek, płeć i rasę. Ale na szczęście dla Ciebie, mamy zamiar zaprezentować artykuł, z którego dowiesz się,  jak można odzyskać 97% słuchu!

Problem ten może stać się poważny w kwestii osobistego rozwoju, na przykład w dziedzinie pracy: jeśli ciągle trzeba ludziom powtarzać, co im się mówiło, mogą narastać problemy. Można również np. nie słyszeć nadjeżdżającego pojazdu, co jest niebezpieczne zwłaszcza gdy się jest pieszo lub prowadzi samochód.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Jak wybrać dobre szczepy probiotyczne: - czytać etykiety w których powinne być wymienione dobre szczepy które są przebadane i uznane w których jest podana przynależność gatunkowa i numer patentu. Więcej na szkoleniu tutaj 

___________________________________________

Na rynku obecne są liczne zabiegi i wszyscy obiecują, że korzystając z nich odzyskasz słuch, ale tutaj mamy zamiar zaproponować Ci naturalne rozwiązanie, które pomoże zmniejszyć problemy ze słuchem w bardzo prostej formie! Wykorzystuje składnik, który jest bardzo popularny i używany na co dzień przez ludzi na całym świecie. To czosnek!

Czosnek jest powszechnie stosowany do rozwiązywania wielu problemów zdrowotnych. Być może stad tez wzięła się legenda, że potrafi zgładzić nawet wampiry.

 

Oto nasza receptura pozwalająca wykorzystać ten kuchenny składnik w niekonwencjonalny sposób!

Potrzebujesz:

 • 3 ząbki czosnku
 • oliwa z oliwek
 • zakraplacz
 • wata lub gaza

benefits-of-garlic-oil

Nasze zdrowie zaczyna się w jelitach. Dlatego skupiamy się na bakteriach jelitowych, które odgrywają ważną rolę w procesie odchudzania. Proces odchudzania wiąże się z otyłością i nadwagą, które są źródłem większości chorób cywilizacyjnych. Badania naukowe potwierdzają, że w naszym organizmie zwłaszcza w jelitach musi znajdować się więcej dobrych niż złych bakterii, wtedy tworzą one właściwą mikroflorę. Jeżeli ten proces jest zachwiany i bakterii złych jest więcej niż tych dobrych dochodzi do różnych procesów chorobowych. Aby temu zapobiec - stosujemy probiotykoterapię. Probiotykoterapia- jest celowana i ustalona w oparciu o rzeczywisty układ mikroflory jelitowej, który gwarantuje skuteczne i znacznie szybsze wyleczenie naszego organizmu. Więcej na szkoleniu tutaj 

Przygotowanie:

 1. Weźmy trzy ząbki czosnku i obierz ze skórki. Umyj, a następnie przeciśnij przez praskę do czosnku i przeciskając np. przez gazik wydobądź jak największą ilość soku. Wymieszaj sok z czosnku z oliwą i umieścić go w kroplomierzu.
 2. Wpuść trzy do czterech kropli tego specyfiku do każdego ucha a niemal natychmiast poprawi Ci się słuch! Weź kawałek gazy lub waty i zatkaj ucho tak, żeby olej się nie wylał. Odpocznij na chwilę w pozycji leżącej, tak aby olej mógł wniknąć głęboko w ucho. Efekty pojawią się bardzo szybko i uwierz – będziesz zaskoczony!

 

 

 

 
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz