[emaillocker]

Woda utleniona jest niedocenionym, skutecznym, naturalnym i tanim środkiem na przeziębienie. To właśnie dlatego przedstawiam wam ten patent, który jest szeroko opisywany w zachodnich mediach.

Z reguły wystarczy wodą utlenioną zakropić uszy…, ponieważ właśnie tam zaczynają namnażać się bakterie!

Przy przeziębieniu

Przed zastosowaniem, należy upewnij się, czy nie przebiega u Ciebie infekcja uszu. Przy przeziębieniu i grypie należy zakropić uszy wodą utlenioną 3%, zaczynając od jednej kropli wpuszczonej w każde ucho. Przy kolejnym wpuszczaniu wody do ucha zwiększ jej ilość do 3-4 kropli. Trzymaj wodę 3-5minut, po czym spróbuj pozbyć się jej nadmiaru przechylając głowę i wycierając ucho wacikiem. Czynność powtórz co 2-3 godziny 3-4-krotnie. Jeżeli chcesz przedłużyć czas kuracji, skonsultuj się z lekarzem.

Na anginę

Płukanie gardła roztworem wody utlenionej pomoże przy bólu gardła i anginie. Przy bólu gardła, a nawet przy okropnej anginie, zmieszaj pół szklanki letniej wody z łyżką wody utlenionej 3% i płucz roztworem gardło. Czynność powtarzaj kilka razy dziennie, przez kilka dni. Niemal natychmiast poczujesz ulgę.

Przy katarze

Do 5ml soli fizjologicznej dodaj 2-3 krople wody utlenionej 3%. Roztwór ten może być stosowany przez dorosłych jak i dzieci, a do tego nie ma żadnych skutków ubocznych. Zakraplaj po 2-3 krople do każdej dziurki od nosa. W przypadku dostania się płynu do zatok możesz odczuć lekkie pieczenie, jednak nie przejmuj się, jest niegroźne. Czynność powtarzaj 3 razy dziennie przez 2-3 dni.

[/emaillocker]

 

 

DARMOWY E-BOOK WPROWADZENIE DO ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

e-book jest darmowym wprowadzeniem do kolejnych edycji tej książki. Jeżeli chcesz ściągnąć aktualną wersję i być informowany o uaktualnieniach tej książki zostaw swojego maila.

POBIERZ EBOOKA