[emaillocker]

Woda utleniona jest niedocenionym, skutecznym, naturalnym i tanim środkiem na przeziębienie. To właśnie dlatego przedstawiam wam ten patent, który jest szeroko opisywany w zachodnich mediach.

Z reguły wystarczy wodą utlenioną zakropić uszy…, ponieważ właśnie tam zaczynają namnażać się bakterie!

Przy przeziębieniu

Przed zastosowaniem, należy upewnij się, czy nie przebiega u Ciebie infekcja uszu. Przy przeziębieniu i grypie należy zakropić uszy wodą utlenioną 3%, zaczynając od jednej kropli wpuszczonej w każde ucho. Przy kolejnym wpuszczaniu wody do ucha zwiększ jej ilość do 3-4 kropli. Trzymaj wodę 3-5minut, po czym spróbuj pozbyć się jej nadmiaru przechylając głowę i wycierając ucho wacikiem. Czynność powtórz co 2-3 godziny 3-4-krotnie. Jeżeli chcesz przedłużyć czas kuracji, skonsultuj się z lekarzem.

Na anginę

Płukanie gardła roztworem wody utlenionej pomoże przy bólu gardła i anginie. Przy bólu gardła, a nawet przy okropnej anginie, zmieszaj pół szklanki letniej wody z łyżką wody utlenionej 3% i płucz roztworem gardło. Czynność powtarzaj kilka razy dziennie, przez kilka dni. Niemal natychmiast poczujesz ulgę.


Kurs wideo Naucz się jak tworzyć zdrową dietę na spalanie tkanki tłuszczowej

ceny rosną gdy licznik trafi zero 

80.00 29.00

Praktyczny przewodnik po zdrowym odżywianiu – odżywianie dla utraty wagi. TRZYMAM DIETĘ, ALE NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ z brzucha oraz ud a moje samopoczucie cały czas się pogarsza – jakie są przyczyny, co można zrobić?Kup teraz w promocji 29zł


Przy katarze

Do 5ml soli fizjologicznej dodaj 2-3 krople wody utlenionej 3%. Roztwór ten może być stosowany przez dorosłych jak i dzieci, a do tego nie ma żadnych skutków ubocznych. Zakraplaj po 2-3 krople do każdej dziurki od nosa. W przypadku dostania się płynu do zatok możesz odczuć lekkie pieczenie, jednak nie przejmuj się, jest niegroźne. Czynność powtarzaj 3 razy dziennie przez 2-3 dni.

[/emaillocker]