Woda utleniona w przyrodzie

Nadtlenek wodoru, czyli woda utleniona,  zgodnie ze swoim wzorem H2O2 składa się z 2 atomów tlenu i 2 atomów wodoru. Tlen atomowy wnika bezpośrednio do komórek organizmu. Jest zawarty w świeżych owocach i warzywach, które nie zostały poddane jakiejkolwiek obróbce kulinarnej. Ogrzewanie, gotowanie, pieczenie niszczy dobrą, śladową ilość tego związku, wskutek czego pewne witaminy są już „martwe”. To samo odnosi się do soków owocowych – jeśli są świeżo wyciśnięte, są bogate w tlen, tak, że mają zdolność do oczyszczania ciała i dostarczają energii życia. Soki dostępne w handlu są dalekie od świeżości – Zazwyczaj tworzy się je z koncentratów sztucznie wzbogaconych w witaminy, tak więc z punktu widzenia saturacji tlenowej są całkowicie pustym wyrobem.

Prosty, tani lek, ale nie opłacalny dla koncernów farmaceutycznych…

W interesie przemysłu farmaceutycznego jest wymyślanie coraz to nowych, drogich leków. Leki stają się coraz bardziej złożone i skomplikowane, zarówno pod względem składu, jak i skutków. Z reguły im bardziej złożony lek, tym bardziej skomplikowane skutki uboczne wynikające z jego zażywania.

„Skoro woda utleniona jest tak prostym i skutecznym środkiem, to dlaczego nie jest wszechstronnie stosowana?”

Istnieje kilka powodów.

Po pierwsze, mimo iż efektywność działania wody utlenionej m. in. na rany została przebadana 200 lat temu, obecnie lekarze niewiele wiedzą o jej właściwościach zdrowotnych. Po drugie, firmy farmaceutyczne wydają rocznie miliony dolarów na wyprodukowanie i wprowadzenie do obrotu nowych leków. Dlaczego więc miałyby promować łatwo dostępny i tani lek, skoro opłaca się propagować nowe i drogie medykamenty..?

Woda utleniona leczy

Doktor nauk medycznych, profesor Iwan Pawlovitsch Neumiwakin,  lauret tytułu „Najlepszego uzdrowiciela Rosji”. Autor ponad 200 prac naukowych, 85 wynalazków, zajmuje się badaniami i promocją wody utlenionej od 1966 roku.  78- latek wspina się po schodach na 7. piętro, prowadzi aktywny tryb życia, ciągle pisze artykuły, uzdrawia chorych. w wieku 52 lat cierpiał na miażdżycę z pierwotnym uszkodzeniem serca i mózgu, jego ciśnienie krwi wynosiło 180/100. Miażdżyca, według światka medycyny, jest nieuleczalna. Dr Neumiwakin wymknął się śmierci i postawił na … regularne przyjmowanie H2O2.

Warto przeczytać  10 najważniejszych witamin w ludzkim ciele. Funkcje

 

Obecnie istnieje ponad 6000 artykułów na temat stosowania wewnętrznie H2O2, które wstrząsnęły środowiskiem medycznym. Choroby, które można wprowadzać w stane reemisji za pomocą nadtlenku wodoru? Choroba Alzheimera, choroby układu sercowo-naczyniowego, dusznica bolesna, astma, rozedma płuc, białaczka, cukrzyca, stwardnienie rozsiane, reumatoidalne zapalenie stawów, choroba Parkinsona, migrena, choroby nowotworowe i AIDS…

Bardziej znani są jego zwolennicy – dr W. D. Kuzmin i amerykański lekarz i naukowiec W. Douglas. Woda utleniona – jest skutecznym środkiem przeciw wirusom, bakteriom i grzybom; jest w stanie poradzić sobie z wieloma zakażeniami i chorobami. Środek ten może likwidować komórki rakowe, a nawet neutralizować białaczkę. Nie ma praktycznie żadnych przeciwwskazań, lecz oczywiście trzeba dobrać właściwą dawkę. Nie ma powodu, aby martwić się o poparzenia podczas użytkowania, ale najlepiej zacząć od minimalnej dawki, by organizm mógł się przyzwyczaić. Jednocześnie nie powinny być przyjmowane żadne inne leki, tzn. od przyjęcia wody utlenionej powinna minąć co najmniej jedna godzina, zanim przyjmiemy inny lek.

Darmowy webinar już dzisiaj o 21:00

Wprowadzenie do zdrowych nawyków żywieniowych 

Będzie niespodzianka 
Darmowa rejestracja

Wniosek :

Woda utleniona pozwala uzupełnić tlen atomowy, którego ciało nigdy nie ma dość. A szczególnie w  przypadku, gdy spożywamy wielokrotnie przetworzone lub gotowane jedzenie i pijemy przegotowaną wodę. Poddając żywność obróbce termicznej, pozbywamy ją tego tlenu. Prof. Neumiwakin zaleca do użytku wewnętrznego wodę utlenioną 3%  –  począwszy od 2-3 kropli w łyżce wody, 3 razy na dobę.  Po siedmiu dniach, dawka może wynosić 10 kropli na łyżkę wody. I tak zastosować 10-dniowy cykl leczenia 3 razy dziennie po 10 kropli, a następnie 2-3 dni przerwy. Zabieg ten może być stosowany w ciągu całego życia. Przeciwwskazania dla wody utlenionej praktycznie nie istnieją.

I.P. Neumiwakin:

„Polecam wszystkim chorym, jak i zdrowym, tę metodę: przyjmuj wodę utlenioną codziennie- od jutra aż do końca życia”

Warto przeczytać  RANKING! 5 TRICKÓW, KTÓRE POMOGĄ SPALIĆ TWOJĄ TKANKĘ TŁUSZCZOWĄ!

Zabiegi z wodą utlenioną:

Zapalenie zatok: 15 kropli wody utlenionej rozcieńczyć w łyżce wody i delikatnie wlać do nosa. Ostrożnie wydmuchać śluz.

Angina: przy bólu gardła rozcieńcz łyżeczkę wody utlenionej w 1/4 szklance wody. Płucz jamę ustną i gardło starając się przytrzymać ciecz przy migdałkach. Powtórz kilkukrotnie. Dodatkowo przy przeziębieniu wpuść 3-5 kropli do każdego otworu nosowego, a przy bólu ucha wpuść po kropli do uszu.

Krwawienie z dziąseł: do 3 g proszku do pieczenia, dodaj 10 kropli soku z cytryny, 20 kropli wody utlenionej i umyj otrzymana papką zęby. Następnie przez 10-15 minut nie płucz ust, nie jedz i nie pij.

Bolesne miejsca: wskazane jest, by do bolącego miejsca przyłożyć kompres. Tkaninę (lub gazę) nasącz rozcieńczoną wodą utlenioną 3%  (trzy łyżeczki na 1/4 szklanki wody). Pozostaw kompres w miejscu przeznaczenia na piętnaście minut, po tym czasie potrzyj tkaniną bolące miejsce. Tak rozcieńczoną wodą utlenioną można masować całe ciało. Zabieg działa korzystnie przy chorobie Parkinsona i stwardnieniu rozsianym.

Krwawienia z nosa: najlepszy sposób na zatrzymanie krwawienia z nosa: ściśnij nozdrza, z których płynie krew, bawełnianą tkaniną nasączoną wodą utlenioną 3%.

Kandydoza: zaleca się natrzeć zaatakowaną powierzchnię skóry wodą utlenioną 3%, a następnie zastosować maść Levorin.

Rak skóry: w początkowym stadium nowotworu może zniknąć bez interwencji chirurgicznej.

Katar: Do 5ml soli fizjologicznej dodaj 2-3 krople wody utlenionej. Zakrop kilkukrotnie w ciągu dnia nos, po czym wydmuchaj nadmiar wydzieliny.

Jak użyteczny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

DARMOWY E-BOOK WPROWADZENIE DO ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

e-book jest darmowym wprowadzeniem do kolejnych edycji tej książki. Jeżeli chcesz ściągnąć aktualną wersję i być informowany o uaktualnieniach tej książki zostaw swojego maila.

POBIERZ EBOOKA