Jak zjesz ziarno GMO krzywda ci się nie stanie (przynajmniej nie ma takich badań, które to udowadniają) ale jedząc produkty GMO (roundup ready) spryskane rakotwórczym herbicydem niszczysz swoje jelita a tym samym zwiększasz ryzyko zapadnięcia na choroby autoagresywne z nowotworem włącznie !

Kiedyś była bieda a produkty były jakościowe, teraz taki produkt nazywa się ekskluzywnym (Certyfikowanym BIO). W dobie kapitalizmu i przyspieszającej „cywilizacji” koncerny pędzą za pieniądzem i mają konsumenta w głębokim poważaniu, liczy się władza i chęć panowania nad światem. To co dzieje się w polityce jest pięknym przykładem ignorancji. Na świecie dzieje się bardzo źle CETA spowoduje zalew żywności GMO i wzrost chorób na wcześniej nieznaną skalę, Monstanto zostało kupione przez firmę farmaceutyczną bayer, przez co żywność będzie drożeć a jakość pożywienia spadnie do granic absurdu. Herbicydy mimo wpisania na listę środków potencjalnie rakotwórczych zostają dopuszczone do globalnego obiega do końca 2017r. FDA, WHO i grupa bilderberg robi takie cyrki na świecie, że my konsumenci cierpimy na tym najbardziej. Środowisko staje się toksyczne a ostatecznym efektem jest spadek naszej odporności, rozsypanie jelit i lawinowo wzrastające zachorowania na choroby autoagresywne i nowotwory. Proszę Was abyście przeczytali i wzięli udział w tej akcji, jest to ostatnia deska ratunku dla naszej żywności. Proszę udostępnijcie i oznaczajcie znajomych w komentarzach !
 
https://dzialaj.akcjademokracja.pl/campaigns/rolnictwo?utm_campaign=dvV3sAVKCT&utm_medium=facebook&utm_source=member

🙂 Małe oszustwo 👺#motywatortv

Post udostępniony przez Damian Wiatrowski (@motywator.tv)

Jak użyteczny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

DARMOWY E-BOOK WPROWADZENIE DO ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

e-book jest darmowym wprowadzeniem do kolejnych edycji tej książki. Jeżeli chcesz ściągnąć aktualną wersję i być informowany o uaktualnieniach tej książki zostaw swojego maila.

POBIERZ EBOOKA