Trening w domu. Trenujemy mięśnie głębokie brzucha.

Podziel się ze znajomymi :)
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Co prawda można uznać, iż lato już w pełni, ale temat atrakcyjnych mięśni brzucha jest aktualny cały rok. Często, nawet przy rzekomo maksymalnej redukcji, mamy problem z widocznymi mięśniami brzucha. Powodów dlaczego tak jest może być mnóstwo. Jednym z nich może być brak treningu mięśni głębokich brzucha. Mięśnie te odpowiedzialne są między innymi na stabilizacje naszego korpusu ale również przydają się jako swoista tarcza naszych organów wewnętrznych.

Przygotowaliśmy dla was zestaw ćwiczeń, które bez problemu mogą być wykonywane w domu jak i na siłowni. Pamiętajcie o intensywności treningu. Mięśnie brzucha lubią szybki i mocny trening!

Ćwiczenie 1 

Przyciąganie bioder w podporze na piłce

4 serie po 15 powtórzeń 

 

Ćwiczenie 2

Spięcia brzucha leżąc na piłce

4 s. 15 powt

Nasze zdrowie zaczyna się w jelitach. Dlatego skupiamy się na bakteriach jelitowych, które odgrywają ważną rolę w procesie odchudzania. Proces odchudzania wiąże się z otyłością i nadwagą, które są źródłem większości chorób cywilizacyjnych. Badania naukowe potwierdzają, że w naszym organizmie zwłaszcza w jelitach musi znajdować się więcej dobrych niż złych bakterii, wtedy tworzą one właściwą mikroflorę. Jeżeli ten proces jest zachwiany i bakterii złych jest więcej niż tych dobrych dochodzi do różnych procesów chorobowych. Aby temu zapobiec - stosujemy probiotykoterapię. Probiotykoterapia- jest celowana i ustalona w oparciu o rzeczywisty układ mikroflory jelitowej, który gwarantuje skuteczne i znacznie szybsze wyleczenie naszego organizmu. Więcej na szkoleniu tutaj 

 

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

___________________________________________

Ćwiczenie 3

Scyzoryk

3 s. 10 powtórzeń

 

 

Ćwiczenie 4

Unoszenie lewej i prawej nogi na zmianę z dotknięciem ręki przeciwnej

2 serie na każdą stronę po 10 powtórzeń

5 Prostych i przyjemnych ćwiczeń na Odchudzanie

Ćwiczenie 5 

Utrzymywanie ciała w „równoważni” (odrywamy nogi i łopatki z ziemi)

3 serie po 30 sek. 

 

Ćwiczenie 6

Przejścia z pozycji PLANK do podporu przodem

4 serie po 12 powtórzeń 

 

Ćwiczenie 7

Przyciąganie kolan w podporze 

3 serie po 15 powtórzeń

 

Ćwiczenie 8 

Skręty tułowia w pozycji PLANK

3 serie po 10 powtórzeń

 

Jak wybrać dobre szczepy probiotyczne: - czytać etykiety w których powinne być wymienione dobre szczepy które są przebadane i uznane w których jest podana przynależność gatunkowa i numer patentu. Więcej na szkoleniu tutaj 

Rzeźbimy – brzuch, uda, pośladki, ramiona, plecy

22 minutowy trening brzucha – rozgrzewka + rozciąganie

GORĄCE POŚLADKI – KOMPLETNY TRENING NA POŚLADKI
1 Komentarz

 1. jak dla mnie, tego typu poradniki są bezcenne:). Jeżeli jest taka możliwość proszę o info w formie artykułów, filmów jak można ćwiczyć w domu. Dzięki takim materiałom nikt nie będzie w stanie powiedzieć, nie mam gdzie, nie mam jak ćwiczyć.

  najlepszego

Dodaj komentarz