Popękane piętynajgorszą rzeczą, jaka może przytrafić się tuż przed rozpoczęciem lata. Peelingi, kremy, pocieranie tarką do stóp i różne inne sztuczki mogą być czasochłonne, wymagają wytrwałości i pieniędzy, ale często nie przynoszą pożądanych rezultatów. Dlatego prezentuję niesamowite rozwiązanie, a najlepsze jest to, że jedyny potrzebny produkt znajdziesz w swojej kuchni!

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

___________________________________________

Potrzebujesz tylko dużej cytryny. Przekrój ją na pół i wyciśnij z niej sok, a skórkę, wewnętrzną stroną, nałóż na pięty (na każą piętę nałóż „czapeczkę” ze skórki połowy cytryny). Może to wydawać się dziwne, ale warto spróbować. Musisz użyć skarpetek, ponieważ pozwolą one utrzymać skórę cytryny na miejscu. Pozostały w skórce cytryny sok zadziała jak peeling chemiczny – pozwoli pozbyć się popękanej, suchej skóry na piętach.

Wygląd twojej twarzy zdradzi nam, czego jesz za dużo.

Zostaw skórę cytryny na pięcie przez najmniej godzinę, a najlepiej na noc.

Możesz myśleć, że jest to trik, który nie pomoże – myślałem tak samo – ale efekt jest niesamowity. Już po jednej nocy zauważysz efekty – skóra będzie miękka, a pęknięcia zredukowane. 

Gdy Twoja skóra jest bardziej problematyczna, powtórz zabieg kilka razy. Jeśli nie masz w domu cytryny, podobny efekt pomoże Ci uzyskać posiekana cebula.

O fruktozie i enzymach owocowych – 10 najlepszych owoców, które pomogą ci schudnąć.

Dlaczego dieta alkaliczna odchudza i poprawia zdrowie ? 13 faktów

36 koktajle wzmacniające nasz organizm – odchudzający, odmładzający, oczyszczający organizm z toksyn

20 NAJSMACZNIEJSZYCH SMOOTHIE GOTOWE W 2 MIN

Połączenie doskonałe – ananas, imbir, kurkuma. Sprawdź co potrafi

 

DARMOWY E-BOOK WPROWADZENIE DO ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

e-book jest darmowym wprowadzeniem do kolejnych edycji tej książki. Jeżeli chcesz ściągnąć aktualną wersję i być informowany o uaktualnieniach tej książki zostaw swojego maila.

POBIERZ EBOOKA 
📕👇