Olej kokosowy nierafinowany: właściwości i zastosowanie w odchudzanie i zdrowie

Podziel się ze znajomymi :)
 • 38
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  38
  Shares

 

Jak olej kokosowy pomaga spalić tłuszcz ?

-Kwasy tłuszczowe MCT poprawiają wrażliwość  tkanek na insulinę, minimalizują dynamikę podnoszenia się glukozy we krwi po spożyciu węglowodanów . Badania potwierdzają, że spożywanie 30 ml oleju kokosowego codziennie przez 12 tyg wpływa istotnie na zmniejszenie tkanki tłuszczowej . Ta informacja nie jest dla osób, które szukają diety cud, tylko dla świadomych ludzi, którzy mają zbilansowaną dietę i tego tupu informację traktują jako narzędzie do jeszcze lepszej pielęgnacji naszego zdrowia i ciała  

Olej kokosowy pomaga zredukować zbędne kilogramy

Mimo, iż łyżka oleju kokosowego zawiera 120 kalorii, to nie wypływają one tak samo na organizm jak 120 kalorii oleju rzepakowego.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Jaki wpływ ma sposób porodu na naszą mikro florę jelitową w życiu dorosłym ?
 1. Mikroflora w naszych jelitach w dorosłym życiu w dużej mierze zależy od sposobu porodu i karmienia piersią od pierwszych dni życia naszego dziecka.
 2. Najlepszy sposób porodu to naturalny jest to przejście płodu przez kanał rodny pochwy gdzie dziecko otrzymuje pierwsze właściwe bakterie które kolonizują się w jego jelitach.
 3. Moment ten wpływa na zabezpieczenie dziecka we właściwe bakterie które będą prawidłowo funkcjonować w jego jelitach.
 4. Co wpłynie pozytywnie na ochronę jego przed różnymi chorobami.
 Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat ? Aktualnie trwa promocja -70% (tylko 36zł)  Naucz się jak zmniejszyć ryzyko otyłości i chorób cywilizacyjnych u dzieci dbając o jelita ?

___________________________________________

Poszczególne rodzaje żywności mogą mieć ogromny wpływ na nasze hormony i zdrowie metaboliczne.

Olej kokosowy działa termogenicznie, bardziej niż inne produkty spożywcze i tłuszcze. Oznacza to, że jedzenie tego wspaniałego produktu zwiększa wydatek energetyczny. Innymi słowy – jedzenie większej ilości oleju kokosowego spali więcej kalorii.

Aby schudnąć trzeba spełniać pewne warunki:

Po pierwsze – musimy doprowadzić do deficytu kalorycznego. Oznacza to, że trzeba jeść produkty zwiększające metabolizm, a nie tłumiące go, dzięki czemu możesz zdrowo się odżywiać i dać swoim mięśniom możliwość spalenia zbędnej tkanki tłuszczowej.

Po drugie – Aby bez wysiłku schudnąć potrzebna jest równowaga hormonalna. Co za tym idzie – utrzymanie w zdrowiu głównie wątroby i tarczycy. Olej kokosowy nie tylko pomaga organizmowi spalić więcej kalorii, ale także chroni wątrobę, dzięki czemu tarczyca może funkcjonować na jeszcze wyższym poziomie.

Jedz olej kokosowy i chudnij!

 

Kokosowo-truskawkowy krem w czekoladzie – dzień treningowy

Olej kokosowy rafinowany vs nierafinowany – który wybrać ?

Dodaj 2 łyżki oleju kokosowego do swojej porannej kawy, aby spalać jeszcze więcej kalorii !


[wd_hustle id = „www”]

1 Komentarz

 1. Olej kokosowy w mojej rodzinie jest codziennym tłuszczem dodawanym do potraw, jest zdrowy i łatwo przyswajalny. A zdecydowanie najlepszym sposobem na odchudzanie będzie zgłoszenie się do dietetyka oraz załatwienie sobie karnetu na siłownię. Zdecydowanie lepiej jest prosić o radę specjalisty, niż samemu wszystko sobie układać, bo wtedy efekty mogą być różne.To samo tyczy się dietetyka i suplementu. Ja wszystko miałam z specjalistami, dieta, ćwiczenia i suplementacje therm line hydrofast.

Dodaj komentarz