Zobacz jak Kolendra w połączeniu z Chlorellą usuwa 80% metali ciężkich z organizmu.

Podziel się ze znajomymi :)
 • 461
 •  
 • 111
 •  
 •  
 •  
  572
  Shares

Kolendra jest jednym z najbardziej skutecznych, detoksykantów metali ciężkich i innych toksycznych zanieczyszczeń. Doskonale usuwa z kości i centralnego układu nerwowego rtęć, kadm i ołów. Jest prawdopodobnie jedynym czynnikiem, który skutecznie wyciąga rtęć zgromadzoną w przestrzeni międzykomórkowej oraz w jądrach komórek. Jako jedyna wyciąga również metale ciężkie z komórek mózgowych. W procesie usuwania metali ciężkich kolendra jedynie przenosi szkodliwe substancje do innych rejonów ciała, więc, żeby proces odtruwania mógł się pomyślnie zakończyć, musi być stosowana jednocześnie z innym czynnikiem, który pozwoli je związać i usunąć z organizmu.  Takim czynnikiem usuwającym jest m.in. chlorella, która nie tylko aktywuję procesy oczyszczające, ale również wiąże wszystkie znanie toksyczne metale oraz toksyny środowiskowe i ułatwia ich usunięcie. Jest, więc idealną „ towarzyszką „ kolendry.

Metale ciężkie odpowiedzialne są za poważne problemy zdrowotne. Powodują raka, choroby serca, uszkodzenia mózgu, zaburzenia emocjonalne, choroby nerek, choroby płuc, przyczyniają się także do osłabienie kości.

Kolendry jest bogatym źródłem składników mineralnych, takich jak potas, wapń, mangan, żelazo i magnez. Zawiera duże ilości witaminy A i K. Ma również właściwości przeciwgrzybiczne oraz przeciwzapalne. Może pomóc w ograniczeniu infekcji oraz w stanach zapalnych.
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________

Chlorella to słodkowodna alga o działaniu oczyszczającym nasz organizm, zawiera więcej witaminy B12 niż wątroba wołowa. Pod względem zawartości chlorofilu żadna roślina zielona nie może się z nią równać: 50 razy pod tym względem przewyższa lucernę. Poprawia odporność, a także działa przeciwbakteryjnie i przeciwwirusowo. Chlorella bogata jest w szerokie spektrum białek, węglowodanów i witamin. Zawiera około 45% białka, 20% tłuszczu, 20% węglowodanów, 5% błonnika oraz 10% minerałów i witamin. W tym mikroskopijnym organizmie zamknięta jest niezwykła energia biologiczna. Ściana komórkowa chlorelli zawiera unikalną substancję sporopolleine.  Metale ciężkie oraz toksyczne substancję są przez nią wiązane w sposób nieodwracalny i wydalane na zewnątrz.

Prawidłowe funkcjonowanie organizmu uzależnione jest od sprawnego usuwania toksyn. Niestety toksyny nagromadzają się szybciej niż jesteśmy w stanie je usuwać. Zatem nie możliwe jest 100% pozbycie się ich z organizmu. Jednak Kolendra w połączeniu z chlorellą pomoże nam uczynić to w większym stopniu, bo aż w 80 %.

 

Napój oczyszczającego

Składniki:

– garść świeżej kolendry

– 1 łyżeczka chlorelli

– 1 kiwi

– ½ zimnej wody

– 1 zielone jabłko

 

Przygotowanie:

– Kolendre umyśl i posiekać, kiwi i jabłko obrać ze skórki i pokroić w ćwiartki. Wszystko razem wrzucić do naczynia blendującego, dodać łyżkę chlorelli oraz ½ zimnej wody. Wszystko razem zblendować na gładko.

 

Zaleca się picie przygotowanego napoju codziennie rano przez minimum 40 dni.

Napój można modyfikować według uznania, pozostawiając oczywiście dwa główne składniki, czyli kolendre i chlorelle.

 

źródła:

(I) De Rosa SC, Zaretsky MD, Dubs JG, Roederer M, Anderson M Green A, Mitra D, Watanabe N, Nakamura H Tjioe I Deresinski SC, Moore WA, Ela SW, parki D Herzenberg LA, Herzenberg LA. N-acetylocysteina uzupełnia glutationu u pacjentów zakażonych wirusem HIV. Eur J Clin Invest. 2000 Oct; 30 (10): 915-29

(ii) Nuttall S Martin U Sinclair A Kendall M. 1998. Glutation: w chorobie i zdrowiu.Lancet 351 (9103): 645-646

http://www.huffingtonpost.com/dr-mark-hyman/glutathione-the-mother-of_b_530494.html

http://customers.hbci.com/~wenonah/new/9steps.htm

Cilantro and Chlorella can Remove 80% of Heavy Metals from the Body within 42 Days

Cilantro and Chlorella can Remove 80% of Heavy Metals from the Body in 42 days

Jak zadbać o jelita i zmniejszyć ryzyko, otyłości oraz chorób cywilizacyjnych ? Czy istnieje probiotyk na odchudzanie ?Zapraszam tutaj

 

Jaki wpływ ma sposób porodu na naszą mikroflorę jelitową w życiu dorosłym Zapraszam tutaj


[wd_hustle id = “www”]

5 Komentarze

 1. Chlorella to super produkt, który naprawde pomaga w walce z toksynami w ograniźmie, co moge śmiało stwierdzić po mnie i po moim mężu. Kiedys przypadkiem kupiłam ja w Rossmanie i juz po paru miesiacach dodawanania jej do posiłków czulismy sie lepiej 😀

Dodaj komentarz