Wi-Fi: cichy zabójca, który zabija nas powoli

Zaskocz znajomych - wyślij ten artykuł
 •  
 •  
 • 600
 •  
 •  
 • 1
 •  
  601
  Shares

Wi-Fi jest bezprzewodową siecią, która zapewnia połączenie wielu urządzeń z Internetem, bez tych wszystkich kabli. Ta wygoda jednak wiele nas kosztuję. Mianowicie pole elektromagnetyczne wytwarzane przez Wi-Fi powoduję nowotwory, zmiany w DNA a także choroby psychiczne.  Większość ludzi niestety ignoruje ten fakt, ponieważ nie posiada wystarczającej wiedzy na ten temat.

The British Agency Health przeprowadzili badanie zgodnie, z którym sygnał routera negatywnie wpływa na ciało i funkcje życiowe zarówno u ludzi jak i roślin.

 

Pole elektromagnetyczne wytwarzane przez Wi-Fi powodują:

– chroniczne zmęczenie

– ból uszu

– osłabienie koncentracji

– częste i silne bóle głowy

– zaburzenia snu

– tworzenie się wolnych rodników

– zmniejszenie poziomu czerwonych ciałek we krwi

– zmniejszenie gęstości krwi

– kurczenia naczyń krwionośnych

– zaburzenia neurologiczne

– bezsenność

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________

Wi-Fi podwójne niebezpieczeństwo dla dzieci:

Organizm pięcioletniego dziecka pochłania o 60 proc. promieniowania więcej niż organizm osoby dorosłej głównie, dlatego, że czaszka dziecka jest cieńsza, a młode ciało zawiera stosunkowo więcej wody. W krajach Zachodu od kilku lat u dzieci obserwuje się wzrost częstotliwości zachorowań na raka mózgu. To dziś najczęstszy typ nowotworu u dzieci – do niedawna była to białaczka.

Z badania przeprowadzonego w 2008 roku wynika, że zagrożenie glejakami (grupa nowotworów ośrodkowego układu nerwowego, które zdaniem WHO mogą mieć związek z używaniem telefonu komórkowego) jest pięć razy wyższe w przypadku osób, które zaczęły używać telefonu komórkowego przed ukończeniem 20 roku życia.

 

Wiemy, że współczesny świat idzie do przodu, rozwija się i nie jest w stanie zrezygnować z technolog. Co zrobić, aby umieć się chronić przed zagrożeniami, jakie przynosi?

Jest kilka przydatnych wskazówek, które pomogą nam bezpiecznie korzystać z routera i zmniejszyć potencjalne zagrożenie, jakie niesie za sobą otaczająca nas sieć.

 

Co zrobić, aby pole elektromagnetyczne wytwarzane przez Wi-Fi tak bardzo nam nie szkodziło?

 

– Wyłącz go, jeśli z niego nie korzystasz, w szczególności przed pójściem spać.

– Nie trzymaj routera w sypialni ani w kuchni.

– Korzystać z kablowego połączenia z Internetem.

– Postaraj się jak najczęściej wyłączać telefon komórkowy i używać go tylko wtedy, gdy to naprawdę konieczne.

– Nie trzymaj komórki blisko ciała, w szczególności w nocy podczas snu.

– Telefony stacjonarne-bezprzewodowe, najlepiej wyłączyć na noc.

 

W Austrii państwowy departament zdrowia w Salzburgu zakazał użytkowania sieci wLAN i telefonów bezprzewodowych w szkołach i przedszkolach. Lakehead University w stanie Ontario w Kanadzie, na którym uczy się 7400 studentów zlikwidował urządzenia, WiFi ponieważ dr Fred Gilbert będący wicekanclerzem na tejże uczelni wykazał „ciężar dowodu wskazującego na behawioralne i fizjologiczne skutki wpływające na tkanki i komórki w możliwy do zaobserwowania sposób”

 

 •  
  601
  Shares
 •  
 •  
 • 600
 •  
 •  
 • 1
 •  6 Komentarze

 1. A trudno jest być poza wi-fi. Gdziekolwiek w mieście włączy się w telefonie transmisję przez wi-fi to zaraz ukazuje się kilka możliwości najczęściej zabezpieczonych jakimś hasłem.
  Podjeżdżam samochodem pod dom i momentalnie jestem w zasięgu domowej wi-fi. Sygnał musi być mocny. Tak jakbym miała w domu prywatny nadajnik. Kto wie może rzeczywiście to jest niebezpieczne.

 2. jak popatrzeć na datę artykułu o tym, że Wi-Fi jest nie szkodliwe, to chyba jest już to nieaktualne, ponieważ jest coraz więcej badań na temat tzw. smogu elektromagnetycznego, który jest szkodliwy. Za to na pewno jest szkodliwe zwłaszcza dla dzieci za częste używanie telefonów komórkowych, a zwłaszcza dla dzieci, które mają cieńszą czaszkę.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*