Naturalny środek na raka – Jagody Blushwood z Australii zabijają komórki nowotworowe

Podziel się ze znajomymi :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Badania przeprowadzone na QIMR Berghofer Instytutu Badań Medycznych w Queensland (Australia), rzuciły niedawno nowe światło na walkę z rakiem: jagody blushwood ( Hylandia dockrillii). Te naturalnie występujące owoce zawierają związki, które, badane w laboratorium, zaczęły zabijać niemal natychmiast komórki nowotworowe.
Chemioterapia i promieniowanie są toksyczne i prowadzą do negatywnych skutków ubocznych, przez co chorzy często czują się jeszcze gorzej. Niedawne badania na temat tej wspaniałej jagody mogą dać nowe, naturalne metody leczenia raka.

Fontainea_fruit_3
Jagody Blushwood – skąd pochodzą

Jagody są owocem drzewa blushwood, które rosną tylko w jednym regionie świata: lasach tropikalnych w dalekiej północy stanu Queensland, Australia.
Te tropikalne drzewa nie występują nigdzie indziej na świecie, występują obficie w północnowschodnim krańcu Australii. Te szczególne drzewa potrzebują warunków niszowych, aby się rozwijać, można je znaleźć tylko w tych regionach stanu Queensland.
Biorąc pod uwagę ich skuteczność (sprawdzone przez najnowsze badania nad rakiem opublikowanego w PLoS ONE), niektórzy zastanawiają się, czy jagody te mogą być uprawiane w warunkach cieplarnianych, tak, aby ludzie na całym świecie mogli skorzystać z ich właściwości w leczeniu raka.

Jagody Blushwood – jak zwalczają raka

Naukowcy z QIMR Berghofer Instytutu Badań Medycznych , pod kierownictwem dr Glen Boyle, użyli eksperymentalnego leku wytwarzanego z nasion jagód blushwood zwanych EBC-46. Użyli tego leku w leczeniu czerniaka (najbardziej złośliwą formą raka skóry ) u psów, kotów i koni.
Zwierzęta zdiagnozowane były przez lekarzy weterynarii i biorąc pod uwagę ich złe rokowanie większość była kandydatami do eutanazji.
O dziwo guzy czerniaka zniknęły po obróbce w laboratorium dr Boyle u zwierząt, które były u progu śmierci.

Guzy zniknęły w ciągu 48 godzin

Gdy EBC-46 wstrzyknięto do komórek nowotworowych, guzy reagowały przybierając ciemny kolor, po czym zmniejszały się.
Pochodna z jagód blushwood odcina dopływ tlenu do komórek nowotworowych, co pozwala na usunięcie nowotworów bez konieczności stosowania chirurgii, chemioterapii i radioterapii.
Naukowcy poinformowali, że większość badanych guzów-wcześniej uważanych za złośliwe przez weterynarzy-zniknęły w ciągu 48 godzin od momentu wstrzyknięcia EBC-46.
Pod mikroskopem, poszczególne komórki nowotworowe zaczęły maleć i obumarły w ciągu zaledwie kilku chwil od wejścia w kontakt z EBC-46.

Jaka mogłaby być przyszłość w leczeniu raka

Odkrycie skuteczności EBC-46 jest nowością w leczeniu raka.
Dr Boyle mówi, że wyniki badań przedklinicznych w QIMR Berghofer sugerują, że lek może być skuteczny u ludzi.
” W większości przypadków pojedyncza iniekcja spowodowała spadek żywotności komórek nowotworowych w ciągu czterech godzin i ostatecznie prowadziła do niszczenia guzów.”
Dr Boyle mówi, że EBC-46 wyzwala pewną reakcję komórkową, która skutecznie odcina dopływ krwi do guza. „W ponad 70 procentach przypadków przedklinicznych, występowało bardzo mało nawrotów w ciągu 12 miesięcy.”
” W tym miejscu należy podkreślić, że EBC-46 został przetestowany w bardzo krótkim czasie, na guzach które są dostępne bezpośrednio. Co umożliwiało wstrzyknięcie lub stosowanie miejscowe leku” odpowiada Dr Boyle.
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Czy wiesz , że przyczyną problemów z otyłością i nadwagą mogą być zaburzenia w naszej mikroflorze jelitowej ? Więcej na szkoleniu tutaj Z kodem : MD30 oszczędzasz 21zł (-30%)

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________

„Nie ma jeszcze dowodów sugerujących na to, że EBC-46 będzie skuteczny wobec przerzutów nowotworowych. Dalsze badania przeprowadzone na ludziach mogą posłużyć do udowodnienia, że jagody blushwood leczą raka i są darem natury.
Uwaga – Wiele osób pytało mnie, gdzie można znaleźć te jagody. O ile mogę powiedzieć, drzewo nie jest prywatnie kontrolowane i swobodnie rośnie w australijskich lasach tropikalnych. Należy pamiętać, że nazwa rośliny to Hylandia dockrillii.

TRZYMAM DIETĘ, ALE NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ z brzucha oraz ud a moje samopoczucie cały czas się pogarsza – jakie są przyczyny, co można zrobić? Więcej na szkoleniu tutaj  Z kodem : MD30 oszczędzasz 21zł (-30%)

Inne naturalne metody leczenia raka:
Napar z rumianku wyłącza komórki nowotworowe

Filiżanka naparu z rumianku może być odświeżającą i relaksującą ucztą. Rumianek jest starożytnym lekarstwem na stres, lęk i brak snu, a nowe badania pokazują, że regularne spożywanie rumianku może chronić nas przed rakiem.
Według dwóch różnych badań, herbatka z rumianku może pomóc zatrzymać rozprzestrzenianie się komórek rakowych.

Siemię lniane redukuje ryzyko raka piersi

W przeglądzie opublikowanym w czasopiśmie Integrated Cancer Therapies, naukowcy przejrzeli ponad 1800 kart pacjentów, 10 badań, 2 kontrolowane badania kliniczne, a także szereg innych badań i stwierdzili, że spożywanie siemienia lnianego może zmniejszyć ryzyko zachorowania na raka i może chronić przed pierwotnym rakiem sutka.

Marchew jako naturalny środek leczenia raka okrężnicy

Praktycznie każdy słyszał, że marchewki są cudownie zdrowe i wpływają na wzrok, jako przekąski są bogate w błonnik, co pozwala uniknąć wizyty u okulisty.
Marchew pomaga w dolegliwościach układu trawiennego, podobnie jak inne surowe warzywa, daje wybuchową dawkę energii, jak żadne inne. Większość ludzi nie wątpi w korzyści zdrowotne wynikające ze stosowania marchwi, ale niektórzy nie wiedzą jaka siła jest w tych warzywach w leczeniu raka.
Przeprowadzone badania wspierane przez dr Kirsten Brandt z Uniwersytetu w Newcastle-Upon-Tyne, które zostały opublikowane w czasopiśmie Agricultural and Food Chemistry w 2005 roku, pokazały, że marchew może być kluczem do pobicia niektórych rodzajów raka.

Źródło:

How Blushwood Berries Can Destroy Cancer Cells Almost Instantly

http://www.extremenaturalhealthnews.com/the-fruit-that-can-help-destroy-cancer-cells-almost-instantly/

http://journals.plos.org/plosone/article/authors?id=10.1371/journal.pone.0108887

http://www.theguardian.com/society/2014/oct/08/cancer-tumours-destroyed-by-berry-queensland-rainforest

 

 
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz