Graviola – Rośnie w tropikalnych obszarach Ameryki Północnej i Południowej, m.in. w Amazonii. Jej owoce są zielone, kolczaste i bardzo duże, ich waga może osiągać nawet 6 kilogramów. Pod grubą pokrytą kolczastą kryje się smaczny słodko-kwaśny miąższ oraz bogactwo składników odżywczych. Owoce zawierają witaminę C oraz witaminy z grupy B, glukozę, fruktozę, potas, żelazo, magnez, cynk oraz fosfor. Bardzo cenne związki tzw. acetogeniny annonaceowe odkryto w liściach flaszowca.

To właśnie ten niezwykły związek acetogeniny annonaceowe, został poddany kompleksowym badaniom przez Wydział Farmaceutyczny z Pharmaceutical Sciences Uniwersytetu Purdue. Naukowcy z tego Uniwersytetu wydali miliony, aby przedstawić tezę, iż związek ten wykazuje potężne właściwości w hamowaniu i niszczeniu komórek nowotworowych, w szczególności wobec raka prostaty, trzustki i płuc. Wcześniej jednak jeden z amerykańskich miliardowych producentów leków rozpoczął poszukiwania lekarstwa na raka i ich badania skoncentrowały się na Gravioli. Podążając za niewielką ilością udokumentowanych dowodów naukowych, firma inwestowała pieniądze i zasoby w badania antynowotworowych właściwości drzewa. Graviola okazała się być maszynerią do zabijania raka.

Spółka miała jeden wielki problem z drzewem Gravioli  – jest ono całkowicie naturalne, a więc, zgodnie z prawem federalnym, nie może podlegać opatentowaniu.

Ponieważ sen o ogromnych zyskach, mógł iść w zapomnienie ich testy dokonywane na drzewie Graviola zmierzały w kierunku zaprzestania. Co gorsza, firma odłożyła cały projekt i nie zdecydowała się opublikować wyników swoich badań !

Całe szczęście jeden z badaczy spółki, ryzykując karierę skontaktował się z Narodowym Instytutem Nowotworów i poinformowała o tych niezwykłych informacjach. W 1976 roku Instytut podjął pierwsze badania naukowe nad tym owocem. Wyniki wykazały, że “liście i łodygi graviola skutecznie atakują i niszczą komórki nowotworowe.” Nie wiadomo, dlaczego, wyniki zostały opublikowane w raporcie wewnętrznym i nigdy niedopuszczone do publicznej wiadomości …
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________

Od 1976 Graviola okazała się niezwykle silnym zabójcą raka w 20 niezależnych badań laboratoryjnych, ale nie wszczęto żadnych prób klinicznych – typowi lekarze głównego nurtu testowego i czasopisma nie ocenili jej wartości w leczeniu….

Nie zmienia to jednak faktu, iż Graviola została uznana przez badaczy z Katolickiego Uniwersytetu Korei Południowej za 10000 razy silniejszy w walce z komórkami rakowymi niż powszechnie stosowana chemia, a przy tym w przeciwieństwie do chemioterapii pozostawia zdrowe komórki nietknięte. 

 

Graviola oferuję nam również szeroką gamę innych korzyści zdrowotnych, m.in.

– wsparcie dla całego układu odpornościowego

– stymulację układu krążeniowego

– poprzez wysoką aktywność antyoksydantów, ochrona przed przedwczesnym starzeniem się

– łagodzi stany zapalne

– posiada właściwości, antybakteryjne, przeciwwrzodowe, antypasożytnicze

– używany przy takich dolegliwościach jak nadciśnienie, reumatyzm, schorzenia wątroby, astma, problemy ze stawami, choroby skórne, biegunka i gorączka.

 

MUSIMY JEDNAK ZWRÓCIĆ UWAGĘ, ŻE TEN ARTYKUŁ JEST JEDYNIE DLA CELÓW INFORMACYJNYCH I NIE POWINNY BYĆ TRAKTOWANE, JAKO PORADY LEKARSKIEJ. 

 

 

Jak użyteczny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

DARMOWY E-BOOK WPROWADZENIE DO ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

e-book jest darmowym wprowadzeniem do kolejnych edycji tej książki. Jeżeli chcesz ściągnąć aktualną wersję i być informowany o uaktualnieniach tej książki zostaw swojego maila.

POBIERZ EBOOKA