MLEKO – WRÓG NUMER 1 CZY NAJLEPSZY PRZYJACIEL?

Zaskocz znajomych - wyślij ten artykuł
 • 127
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  127
  Shares

Każdy indywidualnie musi posłuchać i wyciągnąć wnioski czy warto pić mleko od krowy, czy może zamienić je na bardziej wartościowe mleka roślinne. Słuchaj uważnie i wyciągaj wnioski.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________4 Komentarze

 1. Zawsze po obejrzeniu tego typu materiałów mam dylemat. W mojej rodzinie pije się mleko w dużych ilościach (UHT, pasteryzowane ze sklepowych półek). Dzieci również do pewnego wieku mleko piją.

  Czy mleko np. UHT nie może być obojętne w sensie składników (skoro ich nie zawiera) i pod kątem zdrowia?

  Czy tego typu tezy nie są kolejną “nowinką” fit?

 2. Polecam przerzucić się z mleka UHT na mleko mikrofiltrowane. Takie mleko nie jest poddawane wysokiej temperaturze ( jak UHT 134 stopnie) , bakterie i inne zanieczyszczenia są usuwane z mleka, zachowują więcej zawartości i witamin.

  • Dziękuję za informację. Czy mleko mikrofiltrowane jest dostępne na sklepowych półkach i czy cena tego mleka jest przystępna dla Kowalskiego?
   pozdrawiam,

 3. Piłam mleko prosto od krowy, gdy babcia miała gospodarstwo. Potem musiałam przerzucić się na mleko ze sklepu. Po kilku latach picia mleka sklepowego okazało się, że mój organizm jest przez nie niszczony. Nabawiłam się choroby i zdecydowanie nie polecam pić mleka ze sklepu. Jeśli już to tylko i wyłącznie od hodowcy, ale takiego, który daje swoim krowom do jedzenia tylko to co naturalne.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*