Chińskie zioło w połączeniu z żelazem zabija 98 % komórek raka piersi w ciągu 16 godzin!

Podziel się ze znajomymi :)
 • 356
 •  
 •  
 • 297
 •  
 •  
  653
  Shares

150 lat temu rak prawie nie istniał, jednak z biegiem czasu, kiedy rynek zaczęła zalewać przetworzona żywność statystyki zachorowań na raka znacznie się zwiększyły. Niska, jakość mięsa i nabiału, rafinowane olej kwasem fosforowym, dostępne na każdej sklepowej półce oraz rafinowany cukier spowodowały wręcz epidemię chorób nowotworowych.

Papierosy, twarde narkotyki i nadużywanie alkoholu to już inna kategoria najwyższego ryzyka.

Dlatego najmocniejszą uwagę przykładam profilaktyce zdrowia, jednak dla tych mniej świadomych jest już czasami za późno, pamiętajmy o tym, że jest coś takiego jak uwarunkowania genetyczne, które potrafią zniszczyć nasze zdrowie mimo, że przykładamy do profilaktyki bardzo dużo uwagi, jest to znikomy procent. Statystycznie wychodzi, że to czynniki środowiskowe i jakość jedzenia wpływa na to czy zachorujemy na raka czy nie.

 Jeżeli chcesz otrzymywać materiały dotyczącego zdrowych nawyków żywieniowych prosto na massengera kliknij w ten link : Włącz powiadomienia 

Profilaktyka ponad wszytko 

Dla wielu ludzi niekonwencjonalne metody leczenia raka są nieznane, lub nie mają zbyt wystarczającej wiedzy czy wsparcia, aby móc spróbować czegoś innego niż chemioterapia. Powstało już wiele badań, które pokazują, iż 88% chorób nowotworowych można wyleczyć naturalnymi sposobami, abyśmy się zrozumieli! Wyleczyć raka we wczesnej fazie rozpoznania, dlatego badania diagnostyczne są tak ważne nawet 2x w roku zwykła Morfologia z rozmazem, wapń, potas, sód, ferrytyna, witamina d3, b12, OB, CRP, t3, t4, tsh,  jeżeli te parametry wyjdą źle warto rozszerzyć badania o markery nowotworowe i skonsultować się z rodzinnym lekarzem.

Jakie zioła niszczą komórki nowotworowe ?

Wracając do tematu naturalnych pogromców komórek nowotworowych. Jednym z takich metod są zioła, wyniki badań pokazują, iż terapie nimi przynoszą doskonałe wyniki. Niestety wiele osób niechętnie podejmuję terapię nimi ze względu na brak regulacji prawnych i brak osób, które mogłyby objąć specjalistyczną opieką w tym temacie. To jednak ważne, aby ktoś z fachową wiedzą odpowiednio dozował zioła tak, aby nie miały negatywnych działań np. w połączeniu z jakimikolwiek lekami. Dla wielu zażywanie ziół to atrakcyjna opcja, jednak każdy zastanawia się, które zioła są najlepsze. Silnym lekiem przeciwnowotworowym jest Bylica piołun,  zwana powszechnie piołunem, a niekiedy także psią rutą, wermutem lub absyntem rośnie dziko niemal w całej Europie, północnej Afryce, w zachodniej części Azji oraz w Ameryce Północnej. Jednak to Chiny, jako pierwsze odkryły jej rakotwórcze właściwości. U nas spotyka się go często na słonecznych wzgórzach, nieużytkach oraz na zrębach i leśnych polanach. Często uprawiana również, jako roślina ozdobna.
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________

Jeśli chodzi, o antyrakowe właściwości tego zioła to jest ono w czołówce ziół walczących z nowotworami. Jedno z badań wykazało, że Artemizyna pochodząca z rośliny piołunu w połączeniu z (organicznym żelazem ) niszczy 98 % komórek raka piersi i to w ciągu 16 godzin. 

Zioło to obniża poziom komórek raka piersi o 28%, a w połączeniu z żelazem jest w stanie prawie w ogóle wyeliminować raka i nie atakować zdrowych komórek. Żelazo jest ważna częścią równania, pomaga ono wniknąć piołunowi w głąb komórki rakowej tak, aby ją zniszczyć. Związek ma również silne działanie przeciwmalaryczne. Wynika to z
faktu, że artemizyna silnie reaguje z jonami żelaza i w ten sposób przyczynia się do powstawania wolnych rodników uszkadzających struktury komórek nowotworowych, nie uszkadzając zdrowych tkanek.

Więcej na szkoleniu – sprawdź 

Pospolite leczenie raka jak chemoterapia, niestety niszczy również zdrowe komórki, co powoduję cięższą prace całego organizmu nad regeneracją tych komórek. Jeśli chcemy zapobiegać zamiast leczyć nasz organizm z raka, pamiętajmy o prawidłowym żywieniu i zdrowym stylu życia. Nie doprowadzajmy do zakwaszania organizmu i stanów zapalnych to główna pożywka dla raka. Wyeliminujmy z diety żywność przetworzoną a jedzmy jak najwięcej tej organicznej to ona dostarcza najwięcej witamin i minerałów oraz różnych innych substancji odżywczych.

Źródła

Yang, GY, et al. Inhibition of growth and induction of apoptosis in human cancer cell lines by tea polyphenols. Carcinogenesis 1998 Apr;19(4):611-6.

Spaulding-Albright, N. A review of some herbal and related products commonly used in cancer patients. J Am Diet Assoc 1997 Oct;(97):S211-S215.

DiPaola RS, et al. Clinical and biologic activity of an estrogenic herbal combination (PC-SPES) in prostate cancer. NE J Med 1998 Sep;(339)12:785-9.

California Department of Health Services. State health director warns consumers about prescription drugs in herbal products. February 7, 2002.

BotanicLab Pursues Investigation of „Compound” Found In PC SPES, Business Wire, Feb. 20, 2002.

Maggie Fox. Herbal prostate pills contain drugs. September 3, 2002. Reuters Limited.

NCI Fact Sheet: Tea and Cancer Prevention. December 6, 2002.

National Cancer Institute. Complementary and Alternative Medicine in Cancer Treatment: Questions and Answers. July 2004.

National Cancer Institute. Mistletoe Extracts: Human/Clinical Studies. December 9, 2010.

National Cancer Institute. Laetrile/Amygdalin. October 2005.

National Center for Complementary and Alternative Medicine. Cancer and Complementary and Alternative Medicine. September 2005.

American Cancer Society. Astragalus. July 6, 2010.

National Cancer Institute. PC-SPPES Overview. May 2010.

http://www.leki.dlapacjenta.info/s/3275/68362-Leki-i-suplementy-diety/15004-Starozytny-lek-chinski-w-walce-z-rakiem-piersi.htm

http://www.eioba.pl/a/1w9z/chinska-salatka-na-raka

http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/22185819

 

[/emaillocker]

 

 •  
  356
  Shares
 • 356
 •  
 •  
 •  
 •  7 Komentarze

  • Pierwsza podstawowa sprawa, musisz zrobić morfologię i zbadać ferrytynę i poziom żelaz we krwi. Piołun zabrania się stosować długotrwale ponieważ może osłabić układ nerwowy, również trzeba skonsultować czy Piołun nie wchodzi w interakcję z branymi lekami. Dawkowanie 3/4 x w tygodniu pod warunkiem optymalnego żelaza i braku przeciwskazań od lekarza 1 torebkę zalać 200 ml (szklanką) wody, zagotować i utrzymywać we wrzeniu przynajmniej 5 minut. Pozostawić do ostygnięcia. Przyjmować pół godziny przed posiłkami.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*