10 pokarmów produkowanych w Chinach, które są wypełnione plastikiem, pestycydami i chemikaliami powodującymi raka.

Podziel się ze znajomymi :)
 • 339
 •  
 •  
 • 3
 •  
 •  
  342
  Shares

Jak zadbać o jelita i zmniejszyć ryzyko, otyłości oraz chorób cywilizacyjnych ? Czy istnieje probiotyk na odchudzanie ?Zapraszam tutaj

Ostatnio czytałem artykuł na AltHealthWorks.com o sztucznym ryżu produkowanym w Chinach. Ryż ten jest wyprodukowany z plastiku… Wierzcie lub nie, ale nikt nie robi nic w tym temacie. Naturalnie jako orędownik zdrowia i badacz tego, jak żywność jest przetwarzana pomyślałem sobie, że zmierza w złym kierunku. Ryż z tworzyw sztucznych? Spożywanie nawet niewielkich ilości plastiku jest straszne w skutkach dla układu pokarmowego i hormonów. Spożywany z fałszywym ryżem BPA (organiczny związek chemiczny z grupy fenoli, stosowany do produkcji tworzyw sztucznych) sztucznie naśladuje estrogen i silnie zaburza poziom hormonu. Jedząc ryż z tworzywa sztucznego wręcz prosimy się o wczesną śmierć spowodowaną nowotworem.

Raz na jakiś czas słyszę o czymś tak szalonym jak plastikowy ryż z Chin, dlatego zawsze jestem ostrożny w stosunku do żywności stamtąd pochodzącej. Musisz wiedzieć nie tylko, że jedzenie dostarczane jest z drugiego końca świata (myśl też na co mogło być narażone i czym zanieczyszczone), ale poza tym orientuj się, co robią niektóre firmy z żywnością. Często podrabiają i fałszują na tyle, by było tak tanie, jak to tylko jest możliwe. Chiny stosują innowacyjne metody taniej produkcji zabawek i innych produktów. Metody te nie ominęły rynku spożywczego, co jest absolutnie niebezpieczne. Poniżej mamy przykład dziesięciu rodzajów chińskiego często szkodliwego i zatrutego pokarmu:

1. Tilapia:

Tilapia jest powszechną rybą hodowlaną w Chinach. Ryby te są jednymi z najbardziej toksycznych i niezdrowych, na które można się natknąć. Tilapia zje cokolwiek, żeruje na dnie zbiornika, a zbiornik hodowlany przypomina niewielką kałużę ścieków. To jedna z najgorszych ryb w sprzedaży, jaką można kupić. W Chinach powszechnie wiadomo, że hodowcy tych ryb nie pozwolą ich spożywać swoim dzieciom, a to daje do myślenia. 80% Tilapii w Ameryce pochodzi z Chin.

2. Panga:

Panga jest kolejnym gatunkiem ryby, która jest masowo hodowana w Chinach. Ryba ta takiego pochodzenia jest niezdrowa, choćby z powodu, że żyje wśród silnych zanieczyszczeń i własnych odpadach. Obecnie ponad 50% amerykańskiego panga pochodzi z Chin.

3. Chiński sok jabłkowy:

Wierzcie lub nie, ale około 50% soku jabłkowego sprzedawanego w Stanach Zjednoczonych pochodzi z Chin. Kraj ten produkuje najwięcej pestycydów na świecie i nawet nie próbuje znaleźć rozwiązania odnośnie pozostałości pestycydów i środków chemicznych zatruwających żywność. Polecam całkowicie unikać soku jabłkowego wyprodukowanego z koncentratu. Sok ten jest również zbyt bogaty w cukier. Lepiej zrobić go w domu z jabłek w połączeniu z sokiem warzywnym.

4. Przetworzone Grzyby:

Inspektorzy USA odkryli skażone grzyby z Chin. Niektórzy chińscy producenci doszli do tego, że oznaczają przetwarzane grzyby jako te organiczne, aby zwiększyć swoje zyski. Jeśli przeszukasz google przekonasz się, że istnieje wiele „grzybowych” tajemnic i w jak wielkim stopniu są one podrabiane. 34% przetworzonych grzybów pochodzi z Chin. Najlepiej kupować je z lokalnych, sprawdzonych źródeł.

5. Chiński czosnek:

Inspektorzy stwierdzili również skażony czosnek z Chin. Czosnek ten jest bardzo obficie spryskiwany chemikaliami i pozostawia nieprzyjemny chemiczny posmak, którego występowanie jest wynikiem ogromnego wysycenia chemią. 31% sprzedawanego czosnku pochodzi z Chin.

6. Kurczak:

W 2013 roku Departament Rolnictwa Stanów Zjednoczonych zatwierdził sprzedaż chińskiego kurczaka w Ameryce. Wielu ekspertów ma obawy w zakresie bezpieczeństwa spożywania kurczaka z tego regionu, jako że Chiny to kraj borykający się z wysoką częstotliwością obecności ptasiej grypy i chorób przenoszonych przez żywność. Kurczaki jedzą paszę przepełnioną pestycydami i innymi zanieczyszczeniami.
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

Jaki wpływ ma sposób porodu na naszą mikro florę jelitową w życiu dorosłym ?
 1. Mikroflora w naszych jelitach w dorosłym życiu w dużej mierze zależy od sposobu porodu i karmienia piersią od pierwszych dni życia naszego dziecka.
 2. Najlepszy sposób porodu to naturalny jest to przejście płodu przez kanał rodny pochwy gdzie dziecko otrzymuje pierwsze właściwe bakterie które kolonizują się w jego jelitach.
 3. Moment ten wpływa na zabezpieczenie dziecka we właściwe bakterie które będą prawidłowo funkcjonować w jego jelitach.
 4. Co wpłynie pozytywnie na ochronę jego przed różnymi chorobami.
 Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat ? Aktualnie trwa promocja -70% (tylko 36zł)  Naucz się jak zmniejszyć ryzyko otyłości i chorób cywilizacyjnych u dzieci dbając o jelita ?

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________

7. Plastikowy Ryż:

Jak już wspomniałem wcześniej w tym artykule, fałszywy ryż z tworzywa sztucznego jest faktycznie produkowany. Uważa się, że jest on wykonany z ziemniaków i żywicy syntetycznej. Po ugotowaniu sztuczny ryż pozostaje twardawy i różni się od zwykłego, łatwego do ugotowania. Uważa się, że długofalowym skutkiem spożywania takiej żywności mogą być nowotwory.

8. Błoto (sprzedawane jako czarny pieprz):

Sprzedawca w Chinach zebrał błoto i sprzedał go jako czarny pieprz, a także wziął mąkę i sprzedał ją w postaci białego pieprzu. Nazwijmy to jak chcemy, jednak handel ten kwitł! Chińczycy nie mają należytej staranności w dziale gospodarki żywnościowej i odpowiednich systemów regulacyjnych m.in. norm jakości. Nie dlatego że są na odpowiednim poziomie. Karygodnie niskie standardy rozwijają się w najlepsze.

9. Sól przemysłowa:

Sól przemysłowa nie nadaje się do spożycia przez ludzi a jednak taka sól była sprzedawana jako sól kuchenna przez wiele lat! Sól przemysłowa może spowodować zarówno psychiczne jak i fizyczne zmiany chorobowe, problemy z niedoczynnością tarczycy, a także zaburzenia układu rozrodczego.

10. Zielony Groszek:

Sztuczny zielony groszek wprowadzono do sprzedaży w Chinach w 2005 roku i może być nadal produkowany do dziś. Ten sztuczny wytwór został utworzony z grochu, soii, wraz z zielonym barwnikiem i pirosiarczynem sodu (związek chemiczny, który jest używany jako wybielacz i jako środek konserwujący). Barwnik ten jest zakazany jako dodatek do żywności, ponieważ może on powodować raka, a także hamować naturalną zdolność organizmu do wchłaniania wapnia. Sztuczny groszek, podobnie jak sztuczny ryż, nie mięknie podczas gotowania, a woda przybiera nienaturalnie zielony kolor. Tak więc należy unikać zielonego groszku z Chin.
Moim skromnym zdaniem żywność z Chin jest najgorszym rodzajem żywności, jaki można dostać na naszej planecie. Jak już wspomniałem, Chiny produkują najwięcej pestycydów, więcej niż produkuje się w jakimkolwiek kraju, co oznacza, że jedzenie jest również najbardziej narażone na nasycenie pestycydami. Jest to jeden z najbardziej zanieczyszczonych obszarów, na całym świecie. 70% rzek jest zanieczyszczonych, powietrze jest wysycone substancjami toksycznymi. Produkcja ogromnego nadmiaru produktów i brak restrykcyjnych norm powodują przedostawanie się do środowiska gigantycznej ilości związków toksycznych i innych trujących produktów ubocznych.

Weźmy choćby jeden fakt, że powietrze w Pekinie (jak przedstawiają nowe badania z Chin z 2015 roku) jest tak zanieczyszczone, że oddychanie nim faktycznie powoduje takie uszkodzenie płuc, jak palenie 40 papierosów dziennie. Lepiej czegoś takiego unikać.

Jak można stwierdzić, czy sok jabłkowy, czosnek i grzyby są z Chin? Trudno powiedzieć. I dlatego polecam zakupy na swoim lokalnym rynku, od lokalnych rolników, oraz poznanie swojego sprzedawcy, lub dostawcy. Zadawaj pytania na temat oferowanych produktów żywnościowych i badaj się regularnie.

Jeżeli chcesz abym ułożył dla Ciebie dietę Zapraszam tutaj


[wd_hustle id = „www”]

12 Komentarze

 1. po co przedstawiciele sprowadzaja z chin takie taksyny ???? Na rozkaz panstwa??? Aby nas wszystkich zabijac??? \Przeciez sa jaies parametry ?czego ze smietnika brc nie MOZNA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. PIH sprawdza czy w polskich restauracjach napisane ile waży porcja mięsa jakby to miało jakieś znaczenia, a może zajął by się kontrola co trafia na nasz rynek z Chin?

 3. Jeżeli chodi o czosnek – wystarczy w niego mocno wbić paznokieć. Jeżeli po nakłuciu go nie czujemy intensywnego, charakterystycznego zapachu – oznacza to, że utracił swoje właściwości z powodu nadmiaru Chemii, więc prawdopodobnie pochodzi z Chin.

 4. Sprawa jest prosta, wystarczy czytać co się kupuje i szerokim łukiem omijać produkty żywnościowe z chin 🙂 Spadnie sprzedaż to spadnie też import :). Tak naprawdę my jesteśmy winni bo szukamy jak najtaniej np czemu nie kupujemy groszku konsewowoego z polskiej produkcji za np 7zł puszka tylko za 4zł? Co dobre musi kosztować więcej oczywiście są wyjątki 🙂

 5. Jak można odkryć skażone grzyby? Albo stwierdzić skażony czosnek? Autorowi chyba chodziło o odkrycie zanieczyszczeń w grzybach no chyba, że naukowcy amerykańscy byli na tyle „mądrzy”, że faktycznie odkryli skażone grzyby…

Dodaj komentarz