Glifosat wchodzący  w skład produktu o nazwie Roundup, może być odpowiedzialny za obserwowaną obecnie na świecie epidemię zachorowań na raka. Światowa Organizacja Zdrowia zdrowia ostrzega przed konsumpcją  żywności, która zawiera GMO.

Glifosat jest przyczyną zaburzeń endokrynologicznych, które w konsekwencji prowadzą do raka. Badania potwierdzające ten fakt przeprowadziła Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem.

  1. Firma Monsanto, producent środka Roundup od
  2. wielu lat zaprzecza ustaleniom naukowców twierdząc, że wszystkie produkty zawierające
  3. glifosat są nieszkodliwe. Korporacja korzysta z płatnych zawodowych propagandystów- tzw „najemników
  4. GMO”, którzy usilnie próbują światu przedstawiać herbicyd jako mało toksyczny dla zdrowia. Nawet badania naukowe nie są w stanie przekonać producenta do zaprzestania szpikowania nas śmiercionośną trucizną ( szczury karmione pożywieniem GMO – umierają na raka ). Pieniądze uzyskane ze sprzedaży środka są tu ważniejsze od zdrowia  społeczeństwa.

Glifosat jest  rakotwórczy w minimalnych ilościach ale  nawet  stężenie 1 ppt   (1 na trylion), już może wywołać raka.  Nie chodzi tu tylko o żywność ale też o środki higieniczne produkowane z bawełny GMO.

Nawet minimalne stężenie glifosatu w tamponach  może prowadzić do śmiertelnych nowotworów u kobiet. Ludzka pochwa bardzo  łatwo absorbuje związki chemiczne występujące w tamponach a stąd przez ściany pochwy związki te dostają się  do krwiobiegu. Wiele kobiet nie słyszało o tym niebezpieczeństwie.

Najgorsze jest to, że firma Monsanto ciągle naciska, aby wprowadzić podwyższone normy stosowania Roundupu ( chwasty wypracowały sobie pewną odporność na ten środek chemiczny ). Można sobie wyobrazić jaka będzie epidemia raka po wprowadzeniu podwyższonych norm. Jak bezmyślni są decydenci i jak długo będą jeszcze zaspokajać  potrzeby finansowe Monsanto?

Źródła:

http://revolution-news.com/argentina-study-f…
http://www.organicconsumers.org/old_articles…
http://www.meghantelpner.com/blog/part-2-tam…
http://www.truthwiki.org/glyphosate/
http://www.unlp.edu.ar/
http://www.truthwiki.org/monsanto/
http://www.truthwiki.org/dr-kevin-folta-univ…
http://www.gmo.news/2015-09-08-academias-bio…
http://www.gmo.news/2015-09-17-25000-monsant…
http://www.naturalnews.com/049120_glyphosate…
http://www.naturalnews.com/049958_EPA_Monsan…
http://www.evil.news/2015-09-28-americas-top…
http://www.truthwiki.org/henry-i-miller/
http://www.truthwiki.org/jon_entine/
http://www.naturalnews.com/042553_roundup_gl…
http://www.truthwiki.org/tamar-haspel-washin…

Potrzebujesz diety na odchudzanie ?

Po nocach słyszę te głosy „Damian a jesz jajka na śniadanie, Damian a czy stosujesz pieczywo, nabiał, pizzę, paluszki ….. Damian jak się odżywiasz?” Postanowiłem spisać wszystkie moje ulubione posiłki i stworzyć gotowe jadłospisy
Sprawdź szczegóły 
Warto przeczytać  Zgaga: Przyczyny i rozwiązania

Jak użyteczny był ten post?

Kliknij gwiazdkę, aby ocenić!

Średnia ocena / 5. Liczba głosów:

Przykro nam, że ten wpis nie był dla Ciebie przydatny!

Pozwól nam ulepszyć ten post!

DARMOWY E-BOOK WPROWADZENIE DO ZDROWYCH NAWYKÓW ŻYWIENIOWYCH

e-book jest darmowym wprowadzeniem do kolejnych edycji tej książki. Jeżeli chcesz ściągnąć aktualną wersję i być informowany o uaktualnieniach tej książki zostaw swojego maila.

POBIERZ EBOOKA