Uważaj na tampony i podpaski z bawełny GMO.

Podziel się ze znajomymi :)
 • 87
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  87
  Shares

Glifosat wchodzący  w skład produktu o nazwie Roundup, może być odpowiedzialny za obserwowaną obecnie na świecie epidemię zachorowań na raka. Światowa Organizacja Zdrowia zdrowia ostrzega przed konsumpcją  żywności, która zawiera GMO.

Glifosat jest przyczyną zaburzeń endokrynologicznych, które w konsekwencji prowadzą do raka. Badania potwierdzające ten fakt przeprowadziła Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem.

 

 1. Firma Monsanto, producent środka Roundup od
 2. wielu lat zaprzecza ustaleniom naukowców twierdząc, że wszystkie produkty zawierające
 3. glifosat są nieszkodliwe. Korporacja korzysta z płatnych zawodowych propagandystów- tzw „najemników
 4. GMO”, którzy usilnie próbują światu przedstawiać herbicyd jako mało toksyczny dla zdrowia. Nawet badania naukowe nie są w stanie przekonać producenta do zaprzestania szpikowania nas śmiercionośną trucizną ( szczury karmione pożywieniem GMO – umierają na raka ). Pieniądze uzyskane ze sprzedaży środka są tu ważniejsze od zdrowia  społeczeństwa.

Glifosat jest  rakotwórczy w minimalnych ilościach ale  nawet  stężenie 1 ppt   (1 na trylion), już może wywołać raka.  Nie chodzi tu tylko o żywność ale też o środki higieniczne produkowane z bawełny GMO.

Nawet minimalne stężenie glifosatu w tamponach  może prowadzić do śmiertelnych nowotworów u kobiet. Ludzka pochwa bardzo  łatwo absorbuje związki chemiczne występujące w tamponach a stąd przez ściany pochwy związki te dostają się  do krwiobiegu. Wiele kobiet nie słyszało o tym niebezpieczeństwie.
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/