Uważaj na tampony i podpaski z bawełny GMO.

Zaskocz znajomych - wyślij ten artykuł
 • 100
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  100
  Shares

Glifosat wchodzący  w skład produktu o nazwie Roundup, może być odpowiedzialny za obserwowaną obecnie na świecie epidemię zachorowań na raka. Światowa Organizacja Zdrowia zdrowia ostrzega przed konsumpcją  żywności, która zawiera GMO.

Glifosat jest przyczyną zaburzeń endokrynologicznych, które w konsekwencji prowadzą do raka. Badania potwierdzające ten fakt przeprowadziła Międzynarodowa Agencja Badań nad Rakiem.

 

 1. Firma Monsanto, producent środka Roundup od
 2. wielu lat zaprzecza ustaleniom naukowców twierdząc, że wszystkie produkty zawierające
 3. glifosat są nieszkodliwe. Korporacja korzysta z płatnych zawodowych propagandystów- tzw „najemników
 4. GMO”, którzy usilnie próbują światu przedstawiać herbicyd jako mało toksyczny dla zdrowia. Nawet badania naukowe nie są w stanie przekonać producenta do zaprzestania szpikowania nas śmiercionośną trucizną ( szczury karmione pożywieniem GMO – umierają na raka ). Pieniądze uzyskane ze sprzedaży środka są tu ważniejsze od zdrowia  społeczeństwa.

Glifosat jest  rakotwórczy w minimalnych ilościach ale  nawet  stężenie 1 ppt   (1 na trylion), już może wywołać raka.  Nie chodzi tu tylko o żywność ale też o środki higieniczne produkowane z bawełny GMO.

Nawet minimalne stężenie glifosatu w tamponach  może prowadzić do śmiertelnych nowotworów u kobiet. Ludzka pochwa bardzo  łatwo absorbuje związki chemiczne występujące w tamponach a stąd przez ściany pochwy związki te dostają się  do krwiobiegu. Wiele kobiet nie słyszało o tym niebezpieczeństwie.
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________ lub innych materiałów organicznych.

 

Najgorsze jest to, że firma Monsanto ciągle naciska, aby wprowadzić podwyższone normy stosowania Roundupu ( chwasty wypracowały sobie pewną odporność na ten środek chemiczny ). Można sobie wyobrazić jaka będzie epidemia raka po wprowadzeniu podwyższonych norm. Jak bezmyślni są decydenci i jak długo będą jeszcze zaspokajać  potrzeby finansowe Monsanto?

Źródła:

http://revolution-news.com/argentina-study-f…
http://www.organicconsumers.org/old_articles…
http://www.meghantelpner.com/blog/part-2-tam…
http://www.truthwiki.org/glyphosate/
http://www.unlp.edu.ar/
http://www.truthwiki.org/monsanto/
http://www.truthwiki.org/dr-kevin-folta-univ…
http://www.gmo.news/2015-09-08-academias-bio…
http://www.gmo.news/2015-09-17-25000-monsant…
http://www.naturalnews.com/049120_glyphosate…
http://www.naturalnews.com/049958_EPA_Monsan…
http://www.evil.news/2015-09-28-americas-top…
http://www.truthwiki.org/henry-i-miller/
http://www.truthwiki.org/jon_entine/
http://www.naturalnews.com/042553_roundup_gl…
http://www.truthwiki.org/tamar-haspel-washin…10 Komentarze

 1. Proszę o źródła tych nieprawdziwych informacji.
  WHO nie tylko nie ostrzega przed produktami GMO, ale wręcz oświadcza, iż są one bezpiecznie – http://www.who.int/foodsafety/areas_work/food-technology/faq-genetically-modified-food/en/
  Glifosat jest jednym z najbardziej bezpiecznych środków dostępnych na rynku, jego toksyczność dla człowieka jest wyjątkowo niska i… może być nawet używany w terapiach przeciwnowotworowych – http://www.biofortified.org/2013/10/glyphosate-toxic/

 2. Oczywistym jest, że autor artykułu ma rację, a nie gość, który nie wiem po co zagląda na tę stronę, zamiast potulnie siedzieć w poczekalni u dochtora i nabijać kabzę koncernom farmaceutycznym, a lekarzowi sponsorować wakacje na rajskich wyspach.
  P.S. Strona bardzo rzeczowa i profesjonalna.

 3. Jak nie jest napisane na opakowaniu ze “niechlorowane” albo “bez Gmo” albo “bawełna organic 100%” to raczej napewno zawiera glifosat lub chlor. Bewelna GMO to najtoksyczniejsza z upraw GMO na naszej ziemi.

  • Dokładnie a poźniej wszyscy się dziwią, że nowotwory organów rozrodczych rosną w lawinowym tępie… Niestety tampony i podpaski w większym jak nie w 100% są produkowane z bawełny GMO

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany.


*