IBUPROFEN- ŚMIERĆ W PASTYLKACH NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Podziel się ze znajomymi :)
 • 603
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
  603
  Shares
Jaki wpływ ma sposób porodu na naszą mikro florę jelitową w życiu dorosłym ?
 1. Mikroflora w naszych jelitach w dorosłym życiu w dużej mierze zależy od sposobu porodu i karmienia piersią od pierwszych dni życia naszego dziecka.
 2. Najlepszy sposób porodu to naturalny jest to przejście płodu przez kanał rodny pochwy gdzie dziecko otrzymuje pierwsze właściwe bakterie które kolonizują się w jego jelitach.
 3. Moment ten wpływa na zabezpieczenie dziecka we właściwe bakterie które będą prawidłowo funkcjonować w jego jelitach.
 4. Co wpłynie pozytywnie na ochronę jego przed różnymi chorobami.
 Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat ? Aktualnie trwa promocja -70% (tylko 36zł)  Naucz się jak zmniejszyć ryzyko otyłości i chorób cywilizacyjnych u dzieci dbając o jelita ?

Zanim zacznę wywód jak szkodliwe są środki przeciwbólowe (głównie ibuprofen) i realnie zagrażają naszemu życiu posłuchajcie tego co potwierdzą naukowcy!

Środki przeciwbólowe powodują degradację flory bakteryjnej jelit a co za tym idzie, wprowadza nasz organizm w stan niewydajnej maszyny.  Nieprawidłowa flora bakteryjna (dysbioza) powoduje problemu z wchłanianiem wartości odżywczych z pożywienia (witaminy, minerały). Mimo, że jemy nie jesteśmy wstanie odżywić naszego organizmu, osłabiamy nasz układ odpornościowy i narażamy  organizm na ataki różnych, patogenów, wirusów i toksyn.  Nieszczelność jelit może spowodować przedostanie się cząstek pokarmu bo naszego krwiobiegu, organizm zaczyna produkować przeciwciała i atakuje przy okazji nasz tkanki. Jest to równia pochyła do chorób autoimmunologicznych!

Przykładowe choroby autoimmunologiczne (autoimmunizacyjne) to:

Po skonsultowaniu z dr. google spożywamy aż 489 mln tabletek przeciwbólowych rocznie,  kupujemy poza apteką. Są to głównie sklepy osiedlowe, hipermarkety, kioski, stacje benzynowe i inne tego typu miejsca.

939 mln tabletek rocznie nabywamy wciąż w aptece, jednak tylko 12 proc. Polaków radzi się w tej sprawie farmaceuty; aż 88 proc. samodzielnie decyduje, jaki lek kupi. W sumie oznacza to, że zakup aż 1,3 mld tabletek odbywa się bez pomocy jakiegokolwiek eksperta – farmaceuty, lekarza czy pielęgniarki.

Długotrwałe stosowanie dużych dawek leków przeciwbólowych, takich jak ibuprofen lub diklofenak jest równie niebezpieczne w zakresie ryzyka zawału serca, jak korzystanie z leku VIOXX, który został wycofany ze względu na potencjalne zagrożenia, twierdzą naukowcy.

W 2004 roku lekarstwo znane pod nazwą VIOXX zostało wycofane po tym jak uznano, iż w ponad 30.000 przypadków zawałów serca i innych nagłych zgonów sercowych zostały wywołanych przez ten lek miedzy 1999 a 2003 rokiem. Badania naukowe o nagłym wzroście zachorowań były dostepne juz w roku 2000, ale oczywiście jak w wielu innych przypadkach w takich momentach producenci leków zachowali wymowne milczenie.
Dlaczego ibuprofen?
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/