W pogoni za zgrabnym ciałem zapominamy o

Podziel się ze znajomymi :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

W pogoni za zgrabnym tyłkiem i płaskim brzuchem pewne osoby zapomniały, że  można być szczupłym i mieć problemy zdrowotne,   dokładnie działa to w druga stronę można mieć nadwagę (nie otyłość) a zdrowie i samopoczucie będzie idealne!

Podobny przykład jak powyżej, możesz  czuć się beznadziejnie a morfologia będzie ok  i co to oznacza, że jesteś zdrowa oczywiście, że nie. Alternatywnie  morfologia delikatnie jest rozsypana a czujesz się rewelacyjnie,  czy oznacza to, że jesteś chora ? no nie !

Jeżeli chcesz otrzymywać informacje o nowych szkoleniach prosto na massengera kliknij w ten link : Włącz powiadomienia 

Morfologia jest tylko zarysem i ma specjaliście otworzyć horyzonty na twoje ciało. Naprawdę niewiele wiemy jeszcze na temat naszego ciała.

Pewne  jest, że odpowiednia higiena snu i dobre nawyki żywieniowe wydłużają życie, udowodniły to wieloletnie badania, które pomogły zrozumieć cykl około dobowy naszego ciała, tym samym przyniosły w poniedziałek  trzem naukowcom nagrodę Nobla z medycyny , 72-letni Jeffrey C. Hall, Michael Rosbash 73 lata, Michael W. Young ma 68 lat.

Jak zadbać o jelita i zmniejszyć ryzyko, otyłości oraz chorób cywilizacyjnych ? Czy istnieje probiotyk na odchudzanie ?Zapraszam tutaj

 

Jedyne sensowne rozwiązanie to indywidualne  poznawanie  swojego ciała. Jeżeli nie masz czasu czytać zapraszam na dwa szkolenia, w którym nasi specjaliści otworzą ci oczy na najważniejsze zagadnienia związane z prawidłowymi nawykami żywieniowymi i środowiskowymi – Najlepszą obroną jest profilaktyka – tutaj są szkolenia 

Jaki wpływ ma sposób porodu na naszą mikroflorę jelitową w życiu dorosłym Zapraszam tutaj


Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz