Żelatyna – najtańszy i najlepszy naturalny lek na ból stawów

Podziel się ze znajomymi :)
 • 866
 •  
 • 162
 •  
 •  
 •  
  1K
  Shares
Rodzice muszą być świadomi  jak powinien przebiegać poród oraz pierwsze lata życia dziecka w kontekście  zmniejszenia ryzyka, otyłości oraz chorób cywilizacyjnych ? Dzieci rodzone drogą cesarskiego cięcia, prowadzone nieprawidłowo są w grupie podwyższonego ryzyka otyłości i alergii pokarmowych.  To szkolenie jest Dla przyszłych i aktualnych rodziców, którzy muszą zrozumieć jak ważne są pierwsze godziny życia dziecka.  Aktualnie trwa promocja -70% (tylko 36zł)  Naucz się jak zmniejszyć ryzyko otyłości i chorób cywilizacyjnych u dzieci dbając o jelita ?

Z wiekiem, czy w wyniku kontuzji, a nawet w skutek nadmiernego wysiłku – mogą pojawić się problemy ze stawami. Schorzeniom stawów najczęściej towarzyszy ból, ale mam dla Ciebie dobrą wiadomość. Żelatyna może zdziałać cuda!

Zdrowie stawów z reguły uzależnione jest od kondycji tkanki łącznej. Żelatyna jest wyjątkowym produktem spożywczym, który jak nic innego zadba o Twoją tkankę łączną.  By pozbyć się bólu stawów, wypróbuj miesięczną kurację żelatynową.Wystarczy, że zaopatrzysz się w 150 gram zwykłej żelatyny spożywczej.

Kliknij poniżej w Polub tę stronę, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga. Jeżeli masz pytanie dotyczące artykułu : Wpisz wiadomość 


Jaki wpływ ma sposób porodu na naszą mikro florę jelitową w życiu dorosłym ?
 1. Mikroflora w naszych jelitach w dorosłym życiu w dużej mierze zależy od sposobu porodu i karmienia piersią od pierwszych dni życia naszego dziecka.
 2. Najlepszy sposób porodu to naturalny jest to przejście płodu przez kanał rodny pochwy gdzie dziecko otrzymuje pierwsze właściwe bakterie które kolonizują się w jego jelitach.
 3. Moment ten wpływa na zabezpieczenie dziecka we właściwe bakterie które będą prawidłowo funkcjonować w jego jelitach.
 4. Co wpłynie pozytywnie na ochronę jego przed różnymi chorobami.
 Chcesz dowiedzieć się więcej na ten temat ? Aktualnie trwa promocja -70% (tylko 36zł)  Naucz się jak zmniejszyć ryzyko otyłości i chorób cywilizacyjnych u dzieci dbając o jelita ?

Co cechuje żelatynę:

 • to bezbarwne ciało stałe, które jest mieszaniną białek i peptydów
 • ma wysoką zawartość białka uzyskiwanego w wyniku hydrolizy kolagenu zwierzęcego
 • jest cennym źródłem dwóch ważnych dla stawów aminokwasów: proliny i hydroksyproliny – skutecznie odbudowują tkankę łączną (wykazano, że prolina jest niezbędna do syntezy kolagenu)
 • również obfituje w argininę i glicynę – aminokwasy stymulujące budowę mięśni
 • zapobiega wzdęciom, próchnicy, osteoporozie, chorobom zwyrodnieniowym stawów, a nawet reguluje wydzielanie hormonów i podnosi odpornosć
 • stymuluje wzrost i poprawia kondycję włosów i paznokci
 • przyspiesza regenerację kolagenu skóry

Jak stosować żelatynę spożywczą na ból stawów?

 1. 2 łyżeczki żelatyny zalej 1/4 szklanki zimnej wody i pozostaw na noc w temperaturze pokojowej.
 2. Zjadaj ją następnego ranka na czczo, przynajmniej 30 minut przed posiłkiem.
 3. Jedz żelatynę codziennie przez okres jednego miesiąca.

 

Zdaniem wielu osób, korzystne skutki kuracji żelatynowej są odczuwalne już po tygodniu. Jeśli nie odczujesz żadnej poprawy, zasięgnij porady lekarza.

 

Jak zadbać o jelita i zmniejszyć ryzyko, otyłości oraz chorób cywilizacyjnych ? Czy istnieje probiotyk na odchudzanie ?Zapraszam tutaj


[wd_hustle id = “www”]

1 Komentarz

Dodaj komentarz