REWOLUCJA. DODAJ OCET DO PRANIA I ZOBACZ CO SIĘ STANIE! Bez toksyn, tanio i łatwo!

Podziel się ze znajomymi :)
  • 257
  •  
  • 170
  •  
  •  
  •  
    427
    Shares

Konwencjonalne produkty do prania często zawierają toksyczne substancje chemiczne, które mogą szkodzić Tobie i środowisku.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

___________________________________________

Jeżeli chcesz abym ułożył dla Ciebie dietę Zapraszam tutaj

Niestety dzisiaj w większości syntetyczne detergenty są często wykonane z produktów petrochemicznych, fenole i toksycznych substancji zapachowych. Innymi słowy, proszki do prania są w dużej mierze rakotwórcze, w przypadku alergików także w inny sposób szkodliwe dla zdrowia. Substancje te są od dawna związane z uszkodzeniem środowiska, szczególnie naszych strumieni i systemów wodnych.

Większość ludzi nienawidzi robić prania. Może być nudne, męczące, a niektóre plamy po prostu nie schodzą.

Jest dość trudno znaleźć skuteczny detergent który nie kosztuje fortunę. Cóż, wszystko się zmieni właśnie teraz i tutaj i tylko jeden składnik może rozwiązać te wszystkie Twoje problemy. Zaoszczędzisz nerwów, pieniędzy i wysiłku na coś innego. Wystarczy dodać trochę octu do bębna pralki.

Oto 10 powodów do wykorzystania octu do prania

1. Wlać pół szklanki octu na ubrania przed umieszczeniem ich w urządzeniu. Biały ocet zwiększa moc prania, chroni kolor ubrania i zmniejsza wszelkie pozostałości z mydła po praniu.

2. Można też użyć trochę octu zamiast płynu do zmiękczania tkanin. Wlej go w wyznaczonym przedziale pralki. Ocet zapewnia ten sam efekt. Jedyną różnicą jest to, że jest bardziej miękki i nie szkodzi środowisku naturalnemu.

3. Kwas octu usuwa plamy z dezodorantów i pot z twoich białych strojów.

4. Proszek pozostaje w śladowych ilościach na tkaninie po praniu, a Twoja wrażliwa skóra może tego nie tolerować. Dodaj pół szklanki octu do prania, aby temu zapobiec.

5. Wierzcie lub nie, biały ocet neutralizuje nieprzyjemne zapachy, takie jak np dym.

6. Zanurz swoje brudne ubrania w roztworze octu. Połącz ciepłą wodę i pół szklanki octu. Niech twoje ubrania moczą się przez noc i przemyj je jak zwykle.

7. Uporczywe plamy i zwierzęce włosy niemożliwe do usunięcia z niektórych tkanin?  Dobrze, ocet zrobi to za Ciebie.

8. Kwas octu będzie również dbać o ładunek statyczny.

9. Dodaj 6 łyżek octu do mycia rąk i mocz przez pół godziny. Ta sama metoda może być użyta podczas prania bielizny i strojów kąpielowych.

10. Zastosuj ocet do czyszczenia i odkamieniania urządzeń. Plus, można to zrobić bez użycia agresywnych środków chemicznych.

 

 

Jaki wpływ ma sposób porodu na naszą mikroflorę jelitową w życiu dorosłym Zapraszam tutaj


[wd_hustle id = “www”]

1 Komentarz

Dodaj komentarz