PQQ chroni przed otyłością, miażdżycą czy udarem – suplement o multi właściwościach

Podziel się ze znajomymi :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

PQQ – dlaczego warto się nim zainteresować?

1. PQQ to kofaktor potrzebny do prawidłowej pracy mitochondriów, tak aby wytwarzały one energię. Inne kofaktory to na przykład: koenzym Q10 czy witamina C. Dziś często spotykane są jego niedobory.

2. U zdrowych ludzi otrzymujących 20 mg PQQ istotnie zmniejszały się poziomy białka C-reaktywnego w osoczu – CRP (o 45% po 3 tygodniach) i prozapalnej IL-6.

3. PQQ tworzy nowe mitochondria: rola PGC-1alfa! PQQ powoduje zwiększoną trwałość, lepsze wykorzystanie energii i ochronę przed wolnymi rodnikami dla mitochondriów.

4. PQQ chroni organizm przed wolnymi rodnikami, zwiększając naszą wewnętrzną produkcję przeciwutleniaczy i chroni przed toksynami, UV, itp.

5. PQQ chroni przed otyłością, miażdżycą czy udarem.

Czy wiesz , że przyczyną problemów z otyłością i nadwagą mogą być zaburzenia w naszej mikroflorze jelitowej ? Więcej na szkoleniu tutaj Z kodem : MD30 oszczędzasz 21zł (-30%)

6. PQQ poprawia pamięć i rozumowanie.

7. Suplementacja PQQ stymuluje produkcję i uwalnianie czynników wzrostu w komórkach nerwowych, które wspierają neurony w mózgu, jest to możliwy mechanizm poprawy funkcji pamięci,

8. PQQ działa neuroprotekcyjnie przeciw chorobie Alzheimera, Parkinsona.

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

TRZYMAM DIETĘ, ALE NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ z brzucha oraz ud a moje samopoczucie cały czas się pogarsza – jakie są przyczyny, co można zrobić? Więcej na szkoleniu tutaj  Z kodem : MD30 oszczędzasz 21zł (-30%)

___________________________________________

9. PQQ zwiększa białko zwane DJ-1, które jest zaangażowane w czynności i przeżycie komórek – ma to istotne znaczenie dla pracy naszego mózgu.

10. Poprawia także nastrój, przyda się więc w depresji oraz zaburzeniach nastroju.

11. Zmniejsza wyrzuty insuliny – przydatny przy insulinooporności, poprawia także jakość snu.

12. Dawka efektywna to 20mg dziennie – czyli np. 1 tabletka tego – cena duża, ale w wybranych przypadkach naprawdę warto – tutaj kupisz PQQ

Więcej dowiecie się na naszym wystąpieniu na Kongresie Dietetyki na które serdecznie Was zapraszamy 🙂 – https://www.facebook.com/events/167783463583023/

 

literatura :

1. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/24231099

2. https://en.wikipedia.org/wiki/Pyrroloquinoline_quinone

3. http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/19861415
Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz