Kobiety, uważajcie! Gardasil – szczepionka przeciw HPV – niszczy jajniki.

Podziel się ze znajomymi :)
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  
 •  

Nowo opublikowane badanie wykazało, że Merck & Co.(międzynarodowy koncern farmaceutyczny pochodzący z USA), twórca szczepionki Gardasil na wirusa brodawczaka ludzkiego (HPV), wygodnie „zapomniał” o wynikach badania nad skutkami tej śmiertelnej szczepionki na system reprodukcyjny kobiet.

 British Medical Journal (BMJ) opublikowano raport przypadku  młodej 16-letniej dziewczyny skłaniający obecnie wszystkich rodziców do refleksji odnośnie decydowania się (często za namową lekarzy) na poddanie szczepieniu Gardasilem swoich córek. Wskutek podania szczepionki kobieta ta została pozbawiona możliwości odczuwania pełnej kobiecości. Doświadczyła też przedwczesnej menopauzy, zanim jeszcze jej jajniki w pełni się rozwinęły.

Zdiagnozowano u niej niewydolność jajników po zaledwie 3 latach od wystąpienia pierwszej miesiączki, po wstrzyknięciu Gastrasilu. Ostatnia analiza tego przypadku dostarczyła niezbity dowód na to, że Gardasil stanowi poważne zagrożenie dla funkcjonowania jajników. Uszkodzenia w ciele dziewczyny zostały zbadane i zweryfikowano również, że przed szczepieniem jej jajniki były zupełnie zdrowe, oraz że nie wystąpiły inne zidentyfikowane czynniki oprócz Gardasilu, które mogłyby ewentualnie zostać powiązane z jej przykrymi i poważnymi problemami zdrowotnymi.

Najgorsze jest to, że informacje uzyskane później przez agencję  Australian Therapeutic Goods Administration (TGA) wykazały, że Merck nigdy nawet nie przeprowadził badania nad bezpieczeństwem Gardasilu w odniesieniu do jego wpływu na jajniki kobiet. Według raportu,Gastrasil był testowany na szczurach pod kątem efektów tej substancji na męskie jądra, za to nie znaleziono żadnych informacji odnośnie jajników.

Raport publiczny TGA ujawnił, że firmie Merck umyślnie lub przypadkowo (ta druga opcja jest wręcz absurdalna) nie udało się sprawdzić, czy Gardasil ma potencjał, aby uszkodzić układy rozrodcze u młodych kobiet, choć młode kobiety zawsze były głównym rynkiem docelowym dla szczepionki.

Czy wiesz , że przyczyną problemów z otyłością i nadwagą mogą być zaburzenia w naszej mikroflorze jelitowej ? Więcej na szkoleniu tutaj Z kodem : MD30 oszczędzasz 21zł (-30%)

Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________

TRZYMAM DIETĘ, ALE NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ z brzucha oraz ud a moje samopoczucie cały czas się pogarsza – jakie są przyczyny, co można zrobić? Więcej na szkoleniu tutaj  Z kodem : MD30 oszczędzasz 21zł (-30%)

Substancje zawarte w szczepionce Gardasil mają druzgocący wpływ na rozrodczość kobiet.

Jak donosi dziennikarz śledczy Heidi Stevenson, istnieją co najmniej dwa składniki w tejże szczepionce, które mogą być odpowiedzialne za uszkodzenia jajników kobiet. Składniki te to

 •  polisorbat 80, konserwant emulgujący
 •  L-histydyna, naturalny aminokwas

Oba te składniki są stosowane w żywności przetworzonej, którą każdego dnia spożywają miliony ludzi. Ale wstrzyknięte do organizmu mają inny, gorszy wpływ na zdrowie, niż w przypadku ich spożycia.

Badania wykazały, że polisorbat 80 (znany też pod nazwami Tween 80, Alkest i Canarcel) niszczy funkcjonowanie układu rozrodczego kobiet . Nie tylko znacznie przyspiesza dojrzewanie płciowe u kobiet, ale także przyczynia się do zmniejszenia masy i funkcji zarówno jajników i macicy. Za to L-histydyna, po wstrzyknięciu do tkanki mięśniowej, może spowodować, że organizm rozwinie odpowiedź autoimmunologiczną na tą naturalną substancję, co może prowadzić do wielu poważnych skutków ubocznych, zaobserwowanych u wielu dziewczynek, którym wstrzyknięto Gardasil. Nie wiadomo, ilu dziewczynom Gardasil zniszczył szansę na macierzyństwo…

hvp
http://www.poradnikzdrowie.pl/zdrowie/nowotwory/gardasil-szczepionka-na-raka-szyjki-macicy_35612.html

źródła:

http://www.naturalnews.com/041512_Gardasil_ovary_destruction_HPV_vaccine.html?platform=hootsuite

Gardasil Destroys Girl’s Ovaries: It Should Have Been Predicted


http://casereports.bmj.com/content/2012/bcr-2012-006879.abstract
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8473002
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/16400901
http://ebm.sagepub.com/content/227/1/63.full
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pmc/articles/PMC1939825/
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/1726403
http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/8294728
http://pubs.acs.org/doi/abs/10.1021/ic00178a022
1 Komentarz

 1. Witam
  Wrzucę kilka innych materiałów, które uzupełnią temat.

  Polskie tłumaczenie książki Neila Z. Millera pod tytułem „Critical Vaccine Studies” ukaże się we wrześniu. Poniżej prezentujemy przykładowe fragmenty z kilku podsumowań dotyczących szczepień przeciwko HPV.

  Szczepienie p.HPV może powodować przewlekły ból, zmęczenie i uszkodzenie systemu nerwowego. Lekarze powinni być świadomi ewentualnego związku pomiędzy szczepieniem HPV a rozwojem tych trudnych do zdiagnozowania zaburzeń, takich jak zespół algodystroficzny (CRPS), posturalny zespół tachkardii ortostatycznej (POTS), oraz fibromialgia.
  W Japonii odnotowano znacząco częste występowanie przewlekłego bólu kończyn u dziewcząt, któremu towarzyszyły gwałtowne wstrząsy i trwałe osłabienie, po otrzymaniu szczepienia p.HPV
  http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/06/28/krytyczne-artykuly-temat-szczepien-przeciwko-hpv/

  Wiele kobiet zgłasza, że rozwinął się u nich syndrom przewlekłego zmęczenia (CFS) po otrzymaniu szczepionki HPV.
  A wielu badaczy uważa, że ten stan jest związany z chorobą autoimmunologiczną, jednak do niedawna powód, dla którego to zaburzenie rozwijało się u niektórych kobiet po szczepieniu przeciwko HPV pozostawał tajemnicą.
  http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/06/22/syndrom-przewleklego-zmeczenia-szczepionka-hpv/

  W poniższym materiale są terapie jakie stoswało kilka lekarzy leczących dziewczyny które doznały negatywnych skutków po szczepionce przeciw HPV
  http://szczepienia.wybudzeni.com/2016/03/15/kuracje-ortomolekularne-na-nopy-po-szczepionce-przeciw-hpv/

  Pozdrawiam

Dodaj komentarz