Kolendra – źródło witamin, minerałów, przeciwutleniaczy, silnie odtruwa z metali ciężkich

Podziel się ze znajomymi :)
  • 44
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
    44
    Shares

Kolendra jest fenomenem wśród ziół, jest odżywcza w witaminy A, K, C, żelazo, wapń i magnez, oraz dużą ilość przeciwutleniaczy. Silnie odtruwa z metali ciężkich, a także jest w stanie usunąć rtęć i aluminium z tkanki tłuszczowej.

Kolendra mobilizuje rtęć z mózgu i układu nerwowego, oddzielając go tkanki tłuszczowej i przemieszczając do krwi i limfy, która w połączeniu z sinicami, np. spiruliną może skutecznie usunąć toksynę z organizmu. Taki mix stanowi naturalnie zwycięska kompozycję dla osób cierpiących z powodu zatrucia rtęcią, czy innymi toksynami.

To niosące wiele korzyści ziele zawiera związki antybakteryjne, posiada zdolność do zabijania baterii salmonelli i zapobiega zatruciu. Kolendra wykazuje korzystne działaniu u osób chorych na Alzheimera, Parkinsona, zapalenie stawów, infekcje wirusowe i bakteryjne, zapalenie wątroby, zapalenie wątroby, zapalenie jelita grubego, zaburzenia obsesyjno-kompulsyjne, zespół Tourette’a, autyzm, bezpłodność, porażenie Bella.
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________

Działanie tej rośliny jest również bardzo pomocne w zaburzeniach autoimmunologicznych, takich jak fibromiaglii, choroba Addisona, zespół Guillain-Barre, IBS, stwardnienie rozsiane, czy syndrom chronicznego zmęczenia

Kolendra znana jest z dobroczynnego wsparcia dla żołądka, nadnerczy, śledziony, tarczycy, trzustki, pęcherza moczowego i płuc. Również korzystnie działa na nasz lipidogram. Sok z kolendry, selera i jabłka działa leczniczo i uzdrawiająco, jest dobrym sposobem, aby dostarczyć do naszej diety co najmniej jeden pęczek dziennie.

Zaleca się dodawanie do koktajli, salsy, sałatek, potraw z guacamole, zup, pesto, pomidorów i fasoli. Jeśli nie przepradasz za zielonym smakiem kolendry warto rozważyć kupno wyciągu, który można znaleźć w Internecie, bądź w sklepie ze zdrową żywnością.

 

Jaki wpływ ma sposób porodu na naszą mikroflorę jelitową w życiu dorosłym Zapraszam tutaj


[wd_hustle id = “www”]

Bądź pierwszy, który skomentuje ten wpis!

Dodaj komentarz