Chińskie zioło w połączeniu z żelazem zabija 98 % komórek raka piersi w ciągu 16 godzin!

Podziel się ze znajomymi :)
  • 342
  •  
  • 223
  •  
  •  
  •  
    565
    Shares

150 lat temu rak prawie nie istniał, jednak z biegiem czasu, kiedy rynek zaczęła zalewać przetworzona żywność statystyki zachorowań na raka znacznie się zwiększyły. Niska, jakość mięsa i nabiału, rafinowane olej kwasem fosforowym, dostępne na każdej sklepowej półce oraz rafinowany cukier spowodowały wręcz epidemię chorób nowotworowych.

Papierosy, twarde narkotyki i nadużywanie alkoholu to już inna kategoria najwyższego ryzyka.

Dlatego najmocniejszą uwagę przykładam profilaktyce zdrowia, jednak dla tych mniej świadomych jest już czasami za późno, pamiętajmy o tym, że jest coś takiego jak uwarunkowania genetyczne, które potrafią zniszczyć nasze zdrowie mimo, że przykładamy do profilaktyki bardzo dużo uwagi, jest to znikomy procent. Statystycznie wychodzi, że to czynniki środowiskowe i jakość jedzenia wpływa na to czy zachorujemy na raka czy nie.

 Jeżeli chcesz otrzymywać materiały dotyczącego zdrowych nawyków żywieniowych prosto na massengera kliknij w ten link : Włącz powiadomienia 

Profilaktyka ponad wszytko 

Dla wielu ludzi niekonwencjonalne metody leczenia raka są nieznane, lub nie mają zbyt wystarczającej wiedzy czy wsparcia, aby móc spróbować czegoś innego niż chemioterapia. Powstało już wiele badań, które pokazują, iż 88% chorób nowotworowych można wyleczyć naturalnymi sposobami, abyśmy się zrozumieli! Wyleczyć raka we wczesnej fazie rozpoznania, dlatego badania diagnostyczne są tak ważne nawet 2x w roku zwykła Morfologia z rozmazem, wapń, potas, sód, ferrytyna, witamina d3, b12, OB, CRP, t3, t4, tsh,  jeżeli te parametry wyjdą źle warto rozszerzyć badania o markery nowotworowe i skonsultować się z rodzinnym lekarzem.

Jakie zioła niszczą komórki nowotworowe ?

Wracając do tematu naturalnych pogromców komórek nowotworowych. Jednym z takich metod są zioła, wyniki badań pokazują, iż terapie nimi przynoszą doskonałe wyniki. Niestety wiele osób niechętnie podejmuję terapię nimi ze względu na brak regulacji prawnych i brak osób, które mogłyby objąć specjalistyczną opieką w tym temacie. To jednak ważne, aby ktoś z fachową wiedzą odpowiednio dozował zioła tak, aby nie miały negatywnych działań np. w połączeniu z jakimikolwiek lekami. Dla wielu zażywanie ziół to atrakcyjna opcja, jednak każdy zastanawia się, które zioła są najlepsze. Silnym lekiem przeciwnowotworowym jest Bylica piołun,  zwana powszechnie piołunem, a niekiedy także psią rutą, wermutem lub absyntem rośnie dziko niemal w całej Europie, północnej Afryce, w zachodniej części Azji oraz w Ameryce Północnej. Jednak to Chiny, jako pierwsze odkryły jej rakotwórcze właściwości. U nas spotyka się go często na słonecznych wzgórzach, nieużytkach oraz na zrębach i leśnych polanach. Często uprawiana również, jako roślina ozdobna.
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

Jak zadbać o jelita i zmniejszyć ryzyko, otyłości oraz chorób cywilizacyjnych ? Czy istnieje probiotyk na odchudzanie ?Zapraszam tutaj