Lecznicze właściwości roślin – 60% czystsze powietrze w naszym domu

Podziel się ze znajomymi :)
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  
  •  

Wielu ludzi myśli, że rośliny które trzymamy w domach i mieszkaniach są po to by zdobić i dostarczać nam świeżego tlenu. Jednakże faktem jest również to że mają wiele innych pozytywnych stron na przykład mogą eliminować toksyny z powietrza, innymi słowy dzięki nim nie wdychamy tak wielu substancji które mogą spowodować uszczerbek na naszym zdrowiu.
Ostatnimi czasy NASA podzieliła się badaniami naukowymi na temat roślin domowych, a ich rezultaty są bardzo interesujące. Okazło się że pewne gatunki roślin są w stanie oczyszczać powietrze oraz eliminować związki organiczne, są one w stanie „oczyścić” powietrze z znajdujących się w nim cząstek farb, materiałów budowlanych, kurzu i brudu. Wtym artykule zaprezentujemy 6 roślin, które powinny znależć się u was.
Te Rośliny To bomby tlenowe, poniżej prezentujemy dlaczego.
Figowiec Sprężysty- nie wymaga dużo światła, oczyszcza powietrze z formaldehydu oraz ma elegancki wygląd. Niestety ma również wady, rosłiny te są bardzo trujące dlatego odradzamy ich posiadanie gdy ma się dzieci lub zwierzęta
Kliknij poniżej w „Polub tę stronę”, a będziesz na bieżąco informowany o nowych artykułach z mojego bloga.

 

snp:motywator
VideoBlog: www.motywator.tv
insta: https://www.instagram.com/motywator.tv/

_________________________________________

Aloes– jest rośliną chwaloną za jego właściwości lecznicze, w tym przypadku udowodnił że dostarcza mnóstwo tlenu oraz pochłania CO2, CO i formaldehydy. Według niektórych badań aloes wytwarza nawet do 9 razy więcej tlenu niż komercyjne gatunki roślin.

Czy wiesz , że przyczyną problemów z otyłością i nadwagą mogą być zaburzenia w naszej mikroflorze jelitowej ? Więcej na szkoleniu tutaj Z kodem : MD30 oszczędzasz 21zł (-30%)

Zielistka Sternberga– to atrakcyjna roślina, która jest w stanie zachodzić w procesy fotosyntezy nwet przy małych ilościach światła, oczyszcza powietrze powietrze ze steryn, formaldehydu i CO, jedna taka roślina jest w stanie oczyścic nawet 200 metrów kwadratowych.

Hedera helix– zwany bluszczem, eliminuje 60 procent toksyn z powietrza widywany często na zabudowach domów.

Skrzydłokwiat manua loa– doskonale nadaje się do usuwania niebezpiecznych i chemicznych toksyn. Ma również zdolność do usuwania trójchloroetylenu i formaldehydu.

Sansewieria gwinejska- jest wyjątkowo odporna i nie wymaga wiele opieki. Potrzebuje jedynie znikomą ilość światła by rozpocząć proces fotosyntezy. Oprócz eliminacji toksyn może też produkować tlen dlatego wiele osób zdobi nim swoje sypialnie

TRZYMAM DIETĘ, ALE NIE MOGĘ SCHUDNĄĆ z brzucha oraz ud a moje samopoczucie cały czas się pogarsza – jakie są przyczyny, co można zrobić? Więcej na szkoleniu tutaj  Z kodem : MD30 oszczędzasz 21zł (-30%)




1 Komentarz

Dodaj komentarz